Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 156. bölüm fragmanı yayınlandı mı
Advert
kayseri escort

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 156. bölüm fragmanı yayınlandı mı

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 156. bölüm ile izleyicisiyle buluştu Peki EDHO 157. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 156. bölüm fragmanı yayınlandı mı

 

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 155. Bölüm ile izleyiciyle buluştu. Reyting rekorları kıran dizi aksiyon ve heyecanlı sahnelere hız kesmeden devam etti. Dizinin yayınlanan son bölümünde Nasuh'u tuzağa düşürerek sorguya alan Hızır'ın planı, asıl patronun piyonlarını üzerine salmak yerine onu öldürmek için ortaya çıkmasıdır. Bunun mümkün olabilmesi adına yapılacak hamle ise Tufan'a silah üretmesi için aktarılacak olan paraya el koymak olacaktır. Aynı zamanda hem paralarını hem de bir aile ferdini kaybeden Bicoların hedefinde ise sadece Hızır olmayacaktır. Düşman bellediği Boran'ın usul usul kalbini fetheden Demet için de intikam almak için en doğru zamandır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 156. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Her hafta reyting rekorları kıran ATV yapımı dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin Son Bölümünde Neler Oldu?

Nasuh'u tuzağa düşürerek sorguya alan Hızır'ın planı, asıl patronun piyonlarını üzerine salmak yerine onu öldürmek için ortaya çıkmasıdır. Bunun mümkün olabilmesi adına yapılacak hamle ise Tufan'a silah üretmesi için aktarılacak olan paraya el koymak olacaktır. Paraların el değiştirmesinin yeteri kadar sorun çıkaracağı ortamda, gözü kara Bicoların harekete geçmesini sağlayacak herhangi bir kaybın yaşanmaması gerekmektedir; fakat işler planlandığı gibi gitmez. Hızır'ın, baskını gerçekleştirecek olan ekibi, bu konuda uyarmasına rağmen basılan mekandan paralarla birlikte önemli bir cenaze de çıkacaktır. Böylece girdiği savaşın düşman hattında bir cephe daha açılan Hızır'ın, ailesini korumak için büyük çaba sarf etmesi gerekecektir.

Tüm bu yaşananlardan sonra hali hazırda oğlunun ölümünden Çakırbeylileri sorumlu tutan Bahar'ın, ailesinden birinin daha kaybıyla içinde büyüyen intikam ateşi, düşmanlarını yakmaya yetecek hale gelmiştir. Hem paralarını hem de bir aile ferdini kaybeden Bicoların hedefinde ise sadece Hızır olmayacaktır. Düşman bellediği Boran'ın usul usul kalbini fetheden Demet için de intikam almak için en doğru zamandır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 156. bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 157. bölüm fragmanı Hızır İlyas Alpaslan son bölümde neler oldu ATV fragm
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator