Teknoloji
Giriş Tarihi : 29-08-2019 01:04   Güncelleme : 29-08-2019 01:06

TUBİDY MOBİ MÜZİK İNDİRME - TUBİDY MÜZİK İNDİRME NASIL YAPILIR ?

Akıllı cihazların vazgeçilmez programı Tubidy, milyonlarca insanın müzikle arasında köprü vazifesi kuruyor. Uygulamalar arasında en fazla tercih edilen program Tubidy Mobi.. Peki Tubidy Müzik nasıl indirilir ?

TUBİDY MOBİ MÜZİK İNDİRME - TUBİDY MÜZİK İNDİRME NASIL YAPILIR ?

Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımızda artık vazgeçilmez bir hal alan akıllı cihazların olmazsa olmaz uygulamaları online müzik indirme ve müzik dinleme programları. Bu konuyla ilgili dünya üzerinde milyonlarca kişinin tercih ettiği programlar arasında ise en tepede Tubidy yer alıyor.

Tubidy Nedir :
Online müzik indirme uygulamaları arasında zirvede yer alan ve on milyonlarca kişinin anlık ve ücretsiz olarak müzik indirme ve dinleme imkanı yakaladığı bu program akıllı cihazlar için vazgeçilmezler arasında. Bir çok uygulamaya nazaran Tubidy tam bir akıllı cihaz programı.

Tubidy Nasıl Kullanılır:
Uygulamanın bilgisayar, cep telefonu yada tablet gibi akıllı uygulamalara indirilmesinden sonra, arama bölümüne istenilen şarkının isminin yazılmasıyla birlikte kullanılabilen, kullanımı kolay ve oldukça basit bir uygulama. Uygulamayı kullanmak için bir internet bağlantısı yeterli.

Tubidy Ücretlendirmesi:
İndirilen şarkı ve müzikler için hiç bir ücret ödenmeyen uygulama, sadece internet veri bağlantı ücreti alıyor. O da kullanıcının internet paketinin olması veya wifi ile bağlanması durumunda ortadan kalkıyor.