Gündem
Giriş Tarihi : 15-02-2020 13:45   Güncelleme : 15-02-2020 13:45

Survivor'a isyan bayrağı çeken Evrim Keklik kimdir

Survivor 2020 tam gaz devam ederken yarışmacıları da bir hayli dikkat çekmişti. Bu sezonun iddialı isimlerinden olan Evrim Keklik'in hayatı merak edildi Adada gözyaşlarına hakim olamayan sempatik yarışmacı Evrim Keklik kimdir?

Survivor'a isyan bayrağı çeken Evrim Keklik kimdir

Survivor'ın 2020 tartışma yaratan kadrosuyla günlerce konuşuldu. Yarışmanın 5. gününde açlık ve ada şartlarının zor gelmesiyle birlikte göz yaşlarına boğulan Evrim Keklik şaşırttı. Çekimler sırasında hüngür hüngür ağlayan Evrim Keklik isyan bayrağını çekti. Evrim Keklik, Kim Milyoner Olmak İster'e katılıp sempatikliği ve başarısıyla çok konuşulan bir isim olduğu öğrenildi. Peki Evrim Keklik kimdir?

Survivor 2020 programına katılmadan önce Evrim Keklik sosyal medya hesabından "İnsanın asıl karakteri eline güç geçtiğinde ortaya çıkar" notunu paylaşmıştı. Keklik, Survivor'da geçirdiği 5. günde hüngür hüngür ağlayarak pek çok kişiyi duygulandırdı.

Evrim Keklik Kimdir?

İstanbul'da dünyaya gelen Evrim Keklik, aslen Çankırılı ve 29 yaşında. Şu anda İstanbul Ateşehir'de yaşıyor.Henüz ilkokul 1. sınıftayken Fenerbahçe Spor Kulübü'nde voleybola başladı ve 10 yıl boyunca devam etti.Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldu ve 1 yıl sonra da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına geçti. Omzumda oluşan sakatlıktan dolayı tedavileri uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldı bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam etti. Üniversite de 4 yıl yüzdü ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldu. Üniversite eğitimi 7 yıl sürdü. Keklik'i, bir yerden gözüm ısırıyor diyenler olacaktır. Haklılar çünkü kendisi Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmıştı. 2018 Mayıs ayında Kim Milyoner Olmak İster'e katılıp sempatikliği ve başarısıyla çok sevilen Keklik, kendisine araba almak için 15 bin TL hedeflemesine rağmen 30 bin TL kazanarak ayrıldı.