Magazin
Giriş Tarihi : 30-04-2020 12:02   Güncelleme : 30-04-2020 14:27

Survivor Gamzeye Enişte Şiddeti Şoku

Survivor 2018 yarışmacısı ve oyuncu Gamze Aksu'nun, ablasının eşi tarafından darp edildiği öğrenildi. Eniştesi tarafından şiddet gören Gamze Aksu'nun hayatı merak edildi. Peki Gamze Aksu kimdir?

Survivor Gamzeye Enişte Şiddeti Şoku

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında 2018 yılında yarışan ve aynı zamanda oyuncu olan Gamze Aksu’nun eniştesi tarafından darp edildiği öğrenildi. Ablasının doğum günü yemeği için gittiği aile toplantısında eniştesi tarafından şiddete maruz kaldı. Hastaneye kaldırılan genç oyuncu, tedavisinin ardından eniştesinden şikayetçi oldu. Savcılık ise olayla ilgili soruşturma başlattı.

Recep İvedik 4 filmiyle adından söz ettiren Gamze Aksu eniştesinden şiddet gördüğü gerekçesiyle hastaneye kaldırıldı. Aynı zamanda ablasının doğum gününe eşi Orhun Ozan ile birlikte gittiği öğrenildi. Doğum günü kutlamasından kısa bir süre sonra eniştesinin "Ablanı üzüyorsun" şeklindeki çıkışı üzerine genç oyuncuya hakaret ettiği iddia edildi. Daha sonrasında ise eniştenin genç oyuncuyu kolundan tutarak yere fırlattığı belirtildi. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlatmasının ardından sosyal medyada gündem olan Gamze Aksu’nun hayat hikayesini merak etti. 

Gamze Aksu Kimdir?
1988 yılında dünyaya gelen Gamze Aksu 3 yaşındayken artistik jimnastiğe başladı. Tam 14 yıl bu sporu devam ettiren Aksu, daha sonra kule atlama sporu yapmaya başlamıştır. Modern Dans Bölümü'ne giren güzel oyuncu, sakatlanma yaşayınca Opera Bölümü'ne yatay geçiş yaptı. Sonrasında İzmir'de Paprika Grubu'nu kuran Gamze Aksu, uzun süre şarkı söylemiştir. Paprika ile İzmir'de, İstanbul'da ve sahil bölgelerinde konserler vermiştir.

Yalan Dünya dizisine konuk oyuncu olarak katılan yetenekli oyuncu kliplerde ve reklamlarda rol almıştır. Son olarak Recep İvedik 4 filminde Ebru karakteriyle ilk kez bir sinema filminde rol almıştır.Güzel oyuncu Gamze Aksu 1,75 boyunda ve 57 Kg ağırlığındadır.