Magazin
Giriş Tarihi : 11-05-2020 16:21   Güncelleme : 11-05-2020 16:34

Serenay Sarıkaya’nın Dudak Uçuklatan Kombini

Oyuncu Serenay Sarıkaya, yaptığı bir paylaşımda üzerinde bulunan kıyafetlerle bir hayli şaşırttı. Kıyafetinin ekonomik değerini duyanlar, rakama inanmakta zorlandı.

Serenay Sarıkaya’nın Dudak Uçuklatan Kombini

Koronavirüsüne karşı alınan önlemler kapsamında pek çok vatandaş bu süreci evinde geçiriyor. Ünlü isimlerden de evde kaldığı sırada ev hali paylaşımları geliyor. Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’da ev hali paylaşımı yapan ünlüler arasında yer alıyor. 

Karantina sürecini sevgilisi Cem Yılmaz'ın evinde geçiren oyuncu Serenay Sarıkaya, çimlere uzanarak köpeğiyle objektiflere verdiği pozlarla sosyal medyada çok konuşuldu. Sarıkaya'nın paylaşımında yer alan kombinin fiyatı ise dudak uçuklattı. Olay yaratan mini şortlu kombinin değerinin 90 bin TL olduğunu öğrenen pek çok kişide şaşkınlık yarattı.

Komedyen Cem Yılmaz ile aşk yaşayan ve magazin gündeminden düşmeyen Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adından söz ettirmeyi başardı. Paylaşımına herhangi bir açıklama yazmadan köpeğiyle çimlere uzandığı bir fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu. Güzelliği ve tarzıyla çok beğenilen 28 yaşındaki oyuncu, söz konusu paylaşımında üzerinde bulunan kıyafetlerin bir servet değerinde olması sebebiyle gündeme bomba gibi düştü.

İşte Serenay Sarıkaya’nın olay yaratan kombinin değeri: “Gözlüğü 1.625 TL, Küpesi 7.735 TL, Kolyesi 80.845 TL, Bluzu 646 TL, Taytı 590 TL. Hepsi toplam 91 bin 441 TL.”