Magazin
Giriş Tarihi : 04-04-2019 08:40   Güncelleme : 04-04-2019 09:37

Sahara Ray Küvette Çıplak Poz Verdi

Son günlerin trendlerinden biri olan küvet pozuna ünlü model Sahara Ray'de dahil oldu. Sahara Ray, çıplak poz vererek sosyal medyanın akımına katıldı.

Sahara Ray Küvette Çıplak Poz Verdi

Sosyal medyanın akımlarına bir yenisi daha eklendi. Son olarak bornozla poz verme akımına bir çok ünlü isim de akıma ayak uydurmuştu. Şimdi ki akım ise küvette çıplak poz verme moda oldu. Modaya son uyan isim ise Sahara Ray oldu.

Eski sevgili Justin Bieber'la beraber olduğu dönemde gündemden düşmeyen Sahara Ray, şimdi de banyoda paylaştığı pozuyla gündeme oturdu. Güzel Model küvette çekilen fotoğrafını İnstagram hesabından takipçilerine paylaştı. Sahara Ray'ın küvet pozu takipçileri tarafından çok sayıda beğeni ve yorum aldı.  İnstagramı aktif kullanan model, verdiği iddialı pozlarla adından  söz ettirmeye devam ediyor.

Ünlü Model Sahara Ray'ın küvette paylaştığı fotoğrafı verdiği cesur pozlardan bazıları...

SAHARA RAY KİMDİR?
23 yaşında ve Avustralya’da doğdu.Instagram hesabında yaklaşık bir milyon takipçisi ile genç bir model. Liseden mezun olup Los Angeles’a taşındıktan sonra Moda Enstitüsünde Tasarım ve Mağazacılık dersleri aldı. Moda tasarımcısı ve Sahara Ray deniz giyimi kurucusu.

JUSTİN BİEBER KİMDİR?
Justin Drew Bieber (d. 1 Mart 1994) Kanadalı pop, çağdaş R&B şarkıcısı, oyuncu ve şarkı yazarıdır. Kariyeri, video paylaşım sitesi Youtube'a koyduğu videoların 2008 yılında Scoot Braun tarafından keşfedilmesiyle başladı. Daha sonraları Braun, Justin Bieber'ın menajeri olmuştur. Braun Atlanta'da, Bieber ve R&B sanatçısı Usher tanıştırmış ve Bieber Usher ve Scoot Braun'nun ortak şirketi Raymond Braun Media Group (RBMG) ile anlaşma imzalamış, ardından Island Records ile albüm kontratı yapmıştır.