Spor
Giriş Tarihi : 08-03-2020 22:04   Güncelleme : 08-03-2020 22:04

Prosinecki’den Kasımpaşa Maçı Değerlendirmesi

Hes Kablo Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki büyük farkla yenildikleri Kasımpaşa maçı sonrası açıklamalarda bulundu Aynı zamanda takımın futbolcularından Mario Situm ve Diego Angelo’da maç hakkındaki görüşlerini paylaştı

Prosinecki’den Kasımpaşa Maçı Değerlendirmesi


Hes Kablo Kayserispor Teknik Direktörü Robert Prosinecki, 5-1 mağlup sonuçlanan Kasımpaşa maçının ardından değerlendirmelerde bulundu. Prosinecki, puan almak için çıktıkları maçta beklenmedik bir yenilgi almanın üzüntüsünü yaşadıklarını belirtti.

Prosinecki: “Önümüzde daha 9 önemli maç var”

Teknik Direktör Robert Prosinecki basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Maç 10 dakika bitti. Çok kolay goller yedik. Kalemize gelen 3 top gol oldu. İlk yarıda çok kötü oynadık. Fakat maçın ikinci yarısında iyi oynadık diyebilirim. Golü de bulduk ama 2 kontra atak sonrasında yine 2 gol yiyerek farklı mağlup olduk. Ama şunu söylemeliyim. Bugün sadece 1 maç kaybettik. Önümüzde daha 9 önemli maç var. Hiçbir şey bitmiş değil. Önümüzdeki 9 maçtan gerekli puanları almak için savaşacağız. Daha çok çalışıp bu durumu düzelteceğiz" ifadelerini kullandı.

Mario Situm’den Şanssız Maç Yorumu

Mario Situm, maçın ardından yaptığı açıklamada, "Maça çok şanssız başladık. Kalemize gelen ilk 3 top gol oldu. Ardından toparlamaya çalıştık. Golü de bulduk ama skoru lehimize çeviremedik. Buradan puanla ayrılsaydık bizim için çok önemli bir adım olacaktı bunu başaramadık. Ama çalışmaya devam" açıklamasında bulundu.

Diego Angelo: “İlk 20 dakika adeta sahada yoktuk”

Kayserispor'un stoper oyuncusu Diego Angelo ise şöyle konuştu: "Bu maç ilk 20 dakika adeta sahada yoktuk. Çok basit goller yedik. Maçın ikinci yarısında toparlandık. Golü de bulduk. Bir gol daha bulabilsek farklı olurdu. Biraz toparlandık. Ama skoru çeviremedik. Kaybettik. Farklı kaybettik. Moralimiz bozuk ama sadece bir maç kaybettik. Lige havlu atmadık. Bu maçı unutup Malatya maçına konsantre olmalıyız. Önümüzde önemli maçlar var. Daha iyi çalışacağız ve inşallah hedefimize ulaşacağız."