Magazin
Giriş Tarihi : 30-04-2020 12:28   Güncelleme : 30-04-2020 12:48

Pınar Altuğdan Jigolo Yorumu Yapan Takipçisine Tepki

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, sosyal medya üzerinden kendisi ve eşi Yağmur Atacan için çirkin göndermelerde bulunan bir takipçisini ifşa etti.

Pınar Altuğdan Jigolo Yorumu Yapan Takipçisine Tepki

Pınar Altuğ, sosyal medya hesabından kendisi ve eşiyle ilgili çirkin ithamlarda bulunan bir şahsı, ifşa ederek yorumu takipçilerine bıraktı. Altuğ, Instagram hesabının hikaye bölümünden kendisine yapılan ‘yüzünüz çok çirkin’ ve ‘kocaniz jigolo mu?’ şeklindeki yorumlarda bulunan kişiyi paylaştı. Aynı zamanda paylaşımına, “Ne desem bilemedim?” mesajını da ekledi.

Pınar Altuğ’un büyük tepkisini çeken paylaşımda, “Yüzünüz çok çirkin. Kocanızı yanınızda zorla mı durduruyorsunuz, yoksa jigolo olarak mı kalıyor?” ifadeleri dikkat çekti.

Yağmur Atacan ile aralarındaki yaş farkından dolayı pek çok eleştirilere maruz kalan 45 yaşındaki Pınar Altuğ, söz konusu yorumu paylaşarak muhatap olduğu çirkin sözlere dikkat çekmek istedi. Bazı takipçileri ise çiftin küçük bir kızı olduğunu ve tepki çeken yorumun onun psikolojisini kötü etkileyebileceği değerlendirmesinde bulundu.

Yağmur Atacan Kimdir?
Yugoslavya göçmeni bir ailenin çocuğu olan Yağmur Atacan, asker olan babasının tayinleri nedeniyle Gaziantep’te dünyaya geldi. Annesi diş hekimidir. İlkokulu Eskişehir’de okudu. Lise eğitimini Üsküdar Anadolu Lisesi’nde tamamladı.Yağmur Atacan, lise yıllarında ve 2002 yılında Canbaz isimli oyunda oynadığı “Bebeto” karakteriyle tiyatro sahnesinde yer aldı. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümündeki eğitimini bıraktı. Okul hayatına sanatta yeterlilik eğitimi alarak devam etmektedir.

Ayrıca müzik yaşantısında profesyonel baterist olarak 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 yıllarında Arkhé ve Hi-Jack gruplarında bulundu. 2006 yılında TRT televizyonunda “Ben İstersem” adlı programın sunuculuğunu yaptı.

2007 yılının Eylül ayında Pınar Altuğ ile nişanlandılar ve 12 Nisan 2008’de dünya evine girdiler. 27 Ocak 2009 tarihinde eşi Pınar Altuğ ile Su adını verdikleri kızlarını kucaklarına aldılar. Ticaret hayatına atılmış ve tekne satmaktadır.