Magazin
Giriş Tarihi : 04-04-2019 08:24   Güncelleme : 04-04-2019 09:41

Özcan Deniz'in Eski Sevgilisinden İddalı Pozlar

Özcan Deniz'in eski sevgilisi Buse Narcı, Instagram hesabı için Dubai'de öyle pozlar verdi ki, görenler hayrete düştü.

Özcan Deniz'in Eski Sevgilisinden İddalı Pozlar

Adı Özcan Deniz'le aşk dedikodularına karışan Buse Narcı'nın tatil için gittiği Dubai' de sosyal medya hesanında yayınlamak için çektiğ ve çektirdği fotoğraflar görenlerin ağzını açık bıraktı.

Özcan Deniz ile yaşadığı aşkla adından sık sık söz ettiren Buse Narcı, bu kez de Dubai'de verdiği cesur pozlarla sosyal medyayı salladı. Buse Narcı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Dubai'ye tatil için giden Buse Narcı, paylaştığı fotoğraf kareleriyle takipçilerinin beğenisini topladı. Düzgün fiziğiyle dikkat çeken Buse Narcı'nın tatil pozları, çok sayı da beğeni ve yorum aldı.

Yaptığı paylaşımlarla Instagram'da hızla takipçi kazanan Buse Narcı'nın halinden memnun olduğu gözlendi.

ÖZCAN DENİZ KİMDİR?
Özcan Deniz, 19 Mayıs 1972 tarihinde Ankara'da Elmadağ Yenidoğan Mahallesinde doğmuştur. Annesinin adı Kadriye, Babasının adı Sadık Deniz'dir. Anne ve babası asıl memleketleri Ağrı'dan yeni evlilerken Ankara'ya göç etmişlerdir. Özcan Deniz, beş yaşına kadar Ankara'da yaşadıktan sonra 1977 yılında ailesinin Aydın'a göç etmesiyle çocukluğu ve gençliğinin ilk yılları Aydın'da geçmiştir. 4 kardeşi vardır.Okula Aydın'da başladı, ilkokulu Aydın Halide Hatun ilkokulunda okudu ve eğitimine son verene kadar burada devam etti. Okul çağlarında, müziğe olan tutkusunu fark etmek hiç de zor değildi. Öğrenimi süresi boyunca okuldaki aktivitelerde solist olarak yer alıyordu.Müzikle uğraşmaya karar verip 1985 yılında Ortaokul birinci sınıfta eğitimine son vermesinin ardından,pazarda simit, limon, pide satmaktan inşaat işçiliğine, kaportacılığa kadar İzmir'de şarkı söylemeye başladığında henüz onüç yaşındaydı. İzmir'den sonra Antalya'da da sahne alan Özcan, Antalya'dan sonra Aydın'ın Sultanhisar kasabasında düzenlenen ve sunuculuğunu Cenk Koray'ın yaptığı Geleneksel Ses Festivaline katılıp birincilik ödülünü alınca, Cenk Koray'ın tavsiyesi ile 1988 yılında İstanbul'a geldi ve bir sene burada kaldı. Her gün yürüyerek gittiği İMÇ'de kimse dinlemez kasedini. 18 yaşına geldiğinde İstanbul'dan ayrıldı ve 1989 yılında Almanya'ya Münih'e gitti.

BUSE NARCI KİMDİR?
Fethiye’de dünyaya gelen Buse Narcı, 1993 yılında doğdu. Tevfik Hiçyılmaz’dan tiyatro eğitimi alan Buse Narcı, Oda Tiyatrosu’nda oyunculuk yapmaktadır. Katıldığı yarışma programlarıyla adından söz ettirmiş, Kenan Işık’ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasına katılıp ilk soruda elenmesiyle Türkiye gündemine oturmuştur.‘Bugün Ne Giysem’ adlı yarışmaya katılıp burada Barbie olarak adlandırılınca foto modellik teklifleri alan Buse Narcı, Özcan Deniz’le yaşadığı aşkla uzun süre magazin gündemini meşgul etmişti.