Televizyon
Giriş Tarihi : 21-06-2020 11:08   Güncelleme : 06-07-2020 15:53

Netflix için çekilen ilk Türk Sinema Filmi Yarına Tek Bilet yayınlandı! konusu ve oyuncuları…

Netflix yapımı ilk Türk filmi olan 'Yarına Tek Bilet' yayına girdi. İnternet üzerinden Dünyanın en fazla dizi ve film izlenen platformu olan Netflix yapımı Yarına Tek Bilet'in oyuncu kadrosunu ve konusu. 'Yarına Tek Bilet fragman izle, hakkındaki tüm detaylar haberimizde.

Netflix için çekilen ilk Türk Sinema Filmi Yarına Tek Bilet yayınlandı! konusu ve oyuncuları…

Haberkolay.net - Netflix için çekilen ilk Türk Sinema Filmi olan "Yarına Tek Bilet" Netflix’te yayınlandı! Türk Sineması için umut oldu, bu filmin ilgi görmesi yeni film çekimlerini gündeme getirir. Yarına Tek Bilet filmi konusu ve oyuncuları…Beklenen film Netflix’te yayınlandı. Yarına Tek Bilet bugün Netflix’te izleyici karşına çıktı. Romantik türdeki film yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gördü. Peki Yarına Tek Bilet filmi konusu nedir? Yarına Tek Bilet oyuncuları kimler?

Yarına Tek Bilet Filmi Bu Hafta Netflix’te Yayınlandı

Ozan Açıktan’in yönettiği, başrollerini Dilan Çiçek Deniz ve Metin Akdülger’in paylaştığı ‘Yarına Tek Bilet’ Netflix’te yayınlandı.

Yarına Tek Bilet Filmi Konusu Nedir? 

Film, Ankara’dan İzmir’e doğru bir yolculuk sırasında birbirine rastlayan iki yabancının romantik hikayesini konu alıyor. İkilinin sürtüşmeyle başlayan ilişkisi, birbirlerini tanıdıkça aslında geçmişe bir sünger çekmek istediklerini fark etmeleri ve kendi gerçekleri ile yüzleşmeye başlamalarıyla farklı bir yola evriliyor. Yarına Tek Bilet filminin yapımcılığını OG Medya ve PToT film üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Aile Arasında, Çok Film Hareketler Bunlar gibi filmlerin de yönetmenliğini yapan, Netflix’in bir diğer projesi Atiye ile tanınan Ozan Açıktan oturuyor.

Yarına Tek Bilet Filmi Oyuncuları Kimler?

  • Dilan Çiçek Deniz
  • Metin Akdülger

Yarına Tek Bilet Filmi Nerede Çekildi?

Yarına Tek Bilet Filmi ağırlıklı olarak tren kompartımında çekildi.