Gündem
Giriş Tarihi : 25-04-2020 17:17   Güncelleme : 25-04-2020 22:01

Mustafa Aydoğana Veda

Kayseri'de medya dünyasının tanınan isimlerinden Mustafa Aydoğan hayatını kaybetti.

Mustafa Aydoğana Veda

Kayseri’nin sevilen gazeteci ve televizyoncusu Mustafa Aydoğan, hayatını kaybetti. Kalp krizi geçiren Aydoğan, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Mustafa Aydoğan, sabah saatlerinde evinde geçirdiği rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırıldı. Hastanede kalp krizi geçirdiği anlaşılması sonrası Aydoğan, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadı.
Kayseri Olay Gazetesi ve Olay Türk Tv’de görevli olan gazeteci Mustafa Aydoğan, basın camiası ve yakınlarının katılımıyla gerçekleştirilen cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. 

Kayserispor'dan Başsağlığı Mesajı
Hes Kablo Kayserispor kulübü, gazeteci Mustafa Aydoğan'ın ölümünün ardından bir başsağlığı mesajı yayınladı. Sosyal medyada yer alan mesajda, "Gazeteci - Yazar Mustafa Aydoğan’ın vefat haberini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayız. Mustafa Aydoğan’a Allah’tan rahmet; ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz" sözlerine yer verildi.

Başkan Büyükkılıç'tan Başsağlığı
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da başsağlığı mesajı yayınladı. Başkan Büyükkılıç, "Kayseri basın camiasının önemli isimlerinden Mustafa Aydoğan’ın vefat haberini üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah’tan rahmet, başta ailesi olmak üzere gazeteci dostlara başsağlığı ve sabırlar dilerim" ifadelerini kullandı.