Magazin
Giriş Tarihi : 05-05-2020 13:03   Güncelleme : 05-05-2020 17:12

Murat Övüçten Nurella Açıklaması

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Murat Övüç, geçtiğimiz hafta hayatını kaybeden Nur Yerlitaş hakkında duygulandıran açıklamalarda bulundu.

Murat Övüçten Nurella Açıklaması

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç, katıldığı bir canlı yayında Nur Yerlitaş ile ilgili anlattığı bir anısıyla duygulandırdı. Modacı Nur Yerlitaş üstünde çok emeği olduğunun altını çizen Övüç, kendisinin ünlü olmasında çok etkili olduğunu da söyledi. Maddi ve manevi her türlü destekte bulunduğunu ve kendisine ablalık yaptığını da belirtti.

Nur Yerlitaş Para Kazanma Sebebim
Nur Yerlitaş’in ekonomisine çok katkısı oluğunu söyleyen Murat Övüç, şöyle konuştu:"Nur Yerlitaş benim Murat Övüç olma sebebim, para kazanma sebebim. Bana ablalık yapan, demet demet doları çantama koyan özel kadın. "

“Oğluma Doğum Günü Yapamadım”
Murat Övüç, "Hayatımda ilk Louis Vuitton çantayı Nur Yerlitaş aldı. Oğluma param olmadığı için doğum günü yapamamıştım. Nur abla bizi pastahaneye götürüp, 5 bin liralık alışveriş yaptı" ifadeleriyle izleyenleri duygulandırdı. Önceki gün Nur Yerlitaş'ın mezarını ziyaret eden Murat Övüç, dua ettiği görüntülerini sosyal medyadan paylaşmıştı.