Gündem
Giriş Tarihi : 11-10-2019 12:15   Güncelleme : 30-03-2020 14:39

Müge Anlı'nın Programında Yaşanan Olay Şok Etkisi Yarattı!

Müge Anlı'nın programında canlı yayında yaşananlar gündeme oturdu! Melike Özmen, kendisini aldatan eşinden karaciğerini geri istedi! Detaylar haberimizde...

Müge Anlı'nın Programında Yaşanan Olay Şok Etkisi Yarattı!

Müge Anlı'nın ATV ekranlarında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan ilginç olay izleyenleri bir hayli şaşırttı. Gündüz kuşağı programları arasında en çok izlenen ve takip edilen Tatlı Sert, yine ekranları başındakileri şaşırtmaya devam ediyor.

Yıllar önce hasta eşine organını veren Melike Özmen, eşinin kendisini aldattığını öğrenmesinin ardından karaciğerini geri istedi. Canlı yayında yaşanan bu tuhaf olay izleyenleri şaşkınlığa uğrattı. Eşinin sağlığına kavuştuktan sonra kendisini aldattığını ve ona verdiği hayatını geri istediğini söyledi. 12 yıl evli kaldığı eşi tarafından aldatılan Melike Özmen, canlı yayında sarf ettiği sözlerle izleyenleri ekran başına kilitledi. Melike Özmen canlı yayında "Kalbim çok kırıldı, ondan intikam almak istiyorum" sözleriyle program izleyicisini de arkasına alarak eşinden intikam almak istediğini vurguladı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Melike Özmen, 6 aylık ömrü kalan eşine hiç tereddüt etmeden yıllar önce karaciğerini verdiğini söyledi. Karaciğer nakli yapılan eşinin iyileştiğini ve eski sağlığına kavuşamsının ardından onu aldattığı belirtti. Aldatan eşinin bir gün karşısına çıkıp kendisini sevmediğini ve evden gitmesini istediğini söyledi. Melike Özmen evli olduğu ve karaciğerini verdiği eşinin kendisini evden kovduğunu şaşkınlıkla belirtti. Evden ayrılmak zorunda kaldığını söyleyen Melike Özmen, ardından da kendini aldatan eşinin hamile sevgilisiyle hiçbir şey olmamış gibi kendi evinde yaşamaya başladığını bildirdi. Boşanması için eski eşi ve sevgilisi tarafından tehdit edildiğini söyleyen Melike Özmen ise şimdi karaciğerini geri istediğini sözlerine ekledi.

Canlı yayında ortaya çıkan bir başka detayda Melike Özmen'in eşinin sevgilisinden üçüncü çocuğunu beklediği ortaya çıktı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 10 Ekim 2019 tarihli canlı yayınına katılan Melike Özmen, eşinin sadece karaciğerini almadığını aynı zamanda yaptıklarıyla da kendisinin kalbini çok kırdığını söyledi. Daha önce aldatıldığını öğrenseydi karaciğerini kesinlikle vermeyeceğini sözlerine ekleyen Melike Özmen, Müge Anlı ve ekibinden yardım isteyerek eşinin yaptıklarının bir an önce cezasını verilmesi gerektiğini dile getirdi. Şu an ailesinin yanına geri döndüğünü ve eşinin boşanmak için kendisini tehdit ettiğini söyleyen Melike Özmen, bundan sonra ne yapılması gerekiyorsa yapacağını sözlerine ekledi.