Magazin
Giriş Tarihi : 31-01-2020 10:43   Güncelleme : 31-01-2020 10:43

Mucize Doktor’da Onur Tuna diziden ayrılıyor mu

Mucize Doktor dizisinde Ferman karakterini canlandıran Onur Tuna’nın diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Peki Mucize Doktor dizisinin yeni bölümünde neler olacak

Mucize Doktor’da Onur Tuna diziden ayrılıyor mu

Mucize Doktor dizisinin yayınlanacak yeni bölümünde ölümcül virüsün bulaştığı Ferman Hoca’nın ölüp ölmeyeceği merak edildi. Seyirciler Mucize Doktor dizisinin Ferman'ı Onur Tuna'nın diziden ayrılacak mı sorusu üzerinde duruyor. 

Yayınlanan son bölümde Çin'i etkisi altına alan Coronavirüs'ü hikayesi gereği işleyen Mucize Doktor dizisinde yurt dışından dönen bir uçağın yolcuları hastalanmaya başlayınca hastane ekstrem önlemler almak zorunda kalır. Ama insanlar ölmeye devam eder ve son çare acil servis, içindeki bütün insanlarla birlikte karantina altına alınır. Ferman, Ali ve Nazlı da içeride mahsur kalmıştır. Ekip bir yandan içeride kalanlara sağlık hizmeti sunmaya bir yandan da salgınla mücadele etmeye uğraşır. Ve sonunda ekipten biri de hastalığa yakalanır. 

Mucize Doktor’da Ferman Hoca ölüyor mu?

Mucize Doktor dizisinin yeni bölüm fragmanında Ferman Hoca, telefonda Adil Hoca'ya hastaneye gelen vakalar hakkında bilgi veriyor. Hastaların öldüğünü söyleyen Ferman Hoca, bulaşıcı bir virüs olduğunu düşündüğünü belirtiyor. Hastalığı durduramayan Ferman Hoca, "Bu hastanede bulunan herkes an itibari ile karantina altındadır. Umarım kimseye bulaşmamıştır" diyor. 

Ferman Hoca, "Ali maskeni tak, bana da bulaştı." diyor. Ferman Hoca'nın enfeksiyon kapmasının ardından Ali Vefa "Niye dikkat etmedin kendine, bir kere kaybettim abimi, bir daha mı kaybedeceğim?" diyerek ağlıyor. 

Peki, Ferman Hoca çaresi olmayan hastalıktan kurtulacak mı? Mucize Doktor dizisinin 21. bölüm fragmanın da Doktor Ali'nin Ferman Hoca için çok çabaladığı ve araştırmalar yaptığı görülüyor. Fragmanın son sahnesinde ise Ferman Hoca'nın kendine geldiği ve gözlerini açarak "Ali" diye bağırdığı görülüyor. Doktor Ali ise heyecanlanarak "Ölmedi ki, ölmedi ki.." diyor.

Mucize Doktor 21. Bölüm Fragmanı İçin Tıklayın

Onur Tuna Kimdir?

02.07.1985 tarihinde Çanakkale’de doğmuştur. 9 Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. Ege Üniversitesi konservatuvarında Sanat Müziği ses eğitimi de aldı. 

1,95 boyunda olan Onur Tuna, ortaokul yıllarından itibaren lisanslı voleybol ve basketbol oynadı. Ortaokul ve lise yıllarında tiyatro oyunlarında yer almaya başladı. İzmir’de Üniversitede okurken 4 yıl profosyonel mankenlik yaptı. İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde 2.5 yıl oyunculuk eğitimi aldı. İstanbul’da Üç Mota , Ayla Algan , Craft ve Saim Güveloğlu’ndan eğitim almaya devam etti.

Hayat Devam Ediyor dizisi ile 2011 yılında profesyonel oyunculuk kariyerine başladı. Ardından  Filinta, Cesur Yürek , Yasak Elma dizileri ile Bir Küçük Eylül Hikayesi ve 2019 yılında çekilen Ağır Romantik sinema filmlerinde rol aldı.
Ekran ve beyaz perde dışında müzik ile ilgilenmektedir. Gitar ve piyano çalan oyuncunun aynı zamanda besteleri ile 4 şarkılık EP si bulunmaktadır.

Ferman Kimdir?

30'larında, hastanenin yıldız cerrahı. Adil Hoca tarafından yetiştirilmiş. Ukala ve uzak görünüyor ama aslında bir sırrı var. Bu sır yüzünden aslında kalbinin ne kadar yumuşak olduğunu görmüyor kimse. Ferman duygularını bastırıyor. Çünkü cerrahlıkta duygusallığa yer olmadığını bilir; takındığı sert tavır aslında asistanlarının iyiliği içindir. Herkes ona saygı duyar, biraz da ondan çekinir. Başarılı bir kariyeri ve güzeller güzeli bir sevgilisi, Beliz’i var; daha şimdiden hayalini kurduğu her ne varsa, hemen hepsine sahip. Şimdilik Ali’nin hastaneye alınmasına karşı. Ama gelecekte neler olacağı bilinmez.