Magazin
Giriş Tarihi : 26-03-2020 16:34   Güncelleme : 26-03-2020 17:16

Merve Taşkın'dan Dezenfekte Paylaşımı

Sosyal medyada paylaştığı el yıkama videosuyla eleştiri yağmuruna tutulan Merve Taşkın yine gündeme bomba gibi düştü Takipçileri tarafından hijyen konusunu dalga malzemesi yaptığı için tepki aldı

Merve Taşkın'dan Dezenfekte Paylaşımı

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeyi başaran Merve Taşkın, kendisini dezenfekte ettiği görüntülerle tüm dikkatleri üzerine çekti. 

Merve Taşkın’ın son videosunu gören takipçileri kendisinin hijyen konusunu şova dönüştürdüğü yorumunda bulundu. Taşkın gündem olan videoyu, "Coronadan korunalım ellerimizi yıkayalım" notu ile paylaştı. Söz konusu video çok sayıda izlenme oranına ulaşırken pek çok kişi tarafından da eleştiri aldı.

Merve Taşkın Twitter hesabı üzerinden paylaştığı el yıkama videosu ile yine gündem oldu. Taşkın, daha önce Beşiktaş’ın kalecisi Loris Karius ile buluştuğunu söylemiş ve aynı zamanda da futbolcu Emre Mor’un kendisine attığı mesajları ifşa ederek gündeme bomba gibi düşmüştü.

Korona virüsüne karşı önlem olarak karantinada kalan Taşkın, yaptığı ilginç paylaşımla sosyal medya da en çok konuşulan konular arasında yer aldı. Ellerini yıkarken yaptığı hareketle sosyal medyada çok konuşulan Taşkın’a pek çok yorum yapıldı. Hayati bir konuyla alay ettiği ve reklam malzemesi yaptığı gerekçesiyle eleştiri yağmuruna tutuldu.

Merve Taşkın Kimdir?

1998 yılında İstanbul'da doğan Merve Taşkın, Twitter'da birçok kez TT oldu. Taşkın, ilk olarak 2017 Eylül ayında, Türkiye’yi Şampiyonlar Ligi’nde temsil eden Beşiktaş’ın Porto’yu yendiği maç sonrası yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmişti. Beşiktaş’ın Porto’yu mağlup etmesi durumunda göğsüne Beşiktaş yazıp paylaşma sözü veren Taşkın bu sözünü yerine getirmişti.