Spor
Giriş Tarihi : 28-11-2019 16:19   Güncelleme : 28-11-2019 17:14

Mensah: "Kayserispor'da mutluyum" dedi

İstikbal Mobilya Kayserispor'un gündemini değiştiren son günlerde adı Fenerbahçe ile anılan Kayserisporlu futbolcu Bernard Mensah konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Mensah:

Kayserispor' futbolcusu Mensah için Fenerbahçe ile anlaşacağı konusunda iddialar ortaya atıldı. Ganalı futbolcu, olayla ilgili açıklama yaptı.

İstikbal Mobilya Kayserispor'un futbolcusu Mensah, Fenerbahçe'ye transfer olacağı iddialarına ilişkin, "Her futbolcu Şampiyonlar Ligi’nde, Avrupa Ligi'nde oynamak ister. Ben şu an burada mutluyum, bir sıkıntım yok. Ama bu çok normal, büyük takımdan teklif geldiği zaman kariyer açısından önemli olur" dedi.
Ligin 13. haftasında deplasmanda Beşiktaş ile karşı karşıya gelecek olan olan İstikbal Mobilya Kayserispor’da maçın hazırlıkları devam ediyor. Teknik Direktör Bülent Uygun yönetiminde kulüp tesislerinde toplanan futbolcular, ısınma hareketlerinin ardından kondisyon çalımaları yaptı.
“Her futbolcu büyük takımda oynamak ister”
Her futbolcunun büyük takımlarda oynamak istediğini ancak şu an Kayserispor’da mutlu olduğunu dile getiren Mensah, “3 gündür takımla çalışıyorum, bir sıkıntım yok. Fiziksel ve zihinsel olarak maça hazırım. Oynamak istiyorum. Tabi karar hocamızın, hocamız nasıl öngörürse öyle olur. Fenerbahçe ile herhangi bir anlaşma yok. Bunlar asılsız haber. Ama tabi ki her futbolcu büyük takımda oynamak ister. Ama ben şu an Kayserispor’dayım. Öyle bir şey olursa düşünülür. Tabi her futbolcu Şampiyonlar Ligi'nde, Avrupa Ligi'nde oynamak ister. Ben şu an burada mutluyum, bir sıkıntım yok. Ama bu çok normaldir, büyük takımdan teklif geldiği zaman kariyer açısından önemli olur” diyerek sözlerine son verdi.