Magazin
Giriş Tarihi : 04-04-2019 08:31   Güncelleme : 04-04-2019 09:40

Melisa Pamuk, arkadaşını affetti !

Eski Türkiye güzellerinden Melisa Pamuk, yüzüne kezzap atmakla tehdit ettiği arkadaşı Elif Atbaş'ı affetti.

Melisa Pamuk, arkadaşını affetti !

Eski Türkiye güzellerinden Melisa Pamuk, yüzüne kezzap atmakla tehdit ettiği arkadaşını affetti.

2011 Türkiye Güzeli Melisa Aslı Pamuk, ''Yüzüme kezzap atmakla tehdit etti'' dediği arkadaşı Elif Atbaş için açtığı davadan vaz geçti. Elinde görüntülerin ve tehdit mesajlarının olduğunu söylediği olayla ilgili devam eden mahkeme sürecinde taraflar uzalaşma kararı aldı. Yaklaşık 1 yıldır devam eden mahkeme süresince sürekli olarak korktuğunu söyleyen Melisa Pamuk, 2 yıl önce de aynı arkadaşı Elif Atbaş'ı ile girdiği tartışma sonrasında mahkemelik olmuştu.

Elif Atbaş'a hakkında tehdit suçundan 6 ay, hakaretten 3 ay 15 gün toplam da 9 ay 15 gün hapis cezası verildi. Karara itiraz eden Elif Atbaş dosyanın tekrar incelenmesini istedi. Yargıtay ise iki tarafada uzlaşma hükümlerinin sorulması gerektiği nedeniyle dosyayı yerel mahkemeye gönderdi.
Güzel oyuncu Melisa Pamuk ise verilen cezaların ardından uzlaşma kararıyle eski dostu Elif Atbaş'ı affetti ve dosya kapandı.

MELİSA ASLI PAMUK KİMDİR?
14 Nisan 1991 tarihinde Hollanda, Haarlem'de doğmuştur. Aslen İskendurun'ludur. Kendisi İstanbul'da olmakla beraber ailesi hala Hollanda'da yaşamaktadır. Türk kökenli olup Hollanda vatandaşıdır. 14 yaşında iken modelliğe başladı. Amsterdam Üniversitesinde Psikoloji eğitimi öğrencisi iken güzellik yarışmaları yüzünden okulu dondurdu.
2009 yılında Best Model of Turkey (Türkiye'nin en iyi mankeni) adlı yarışmada Best Promising (Umut/Gelecek Vaat Eden Model) unvanını aldı.Tatil için geldiği İstanbul'da tesadüfen Miss Turkey'e başvurması neticesinde 3 Haziran 2011 tarihinde yapılan Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışmasının birincisi olmuştur.1,79 m boyunda olan Melisa Aslı Pamuk'un hobileri arasında; mankenlik, kitap okumak, yağlı boya resimleri yapmak ve dans etmek vardır.Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde "Temel Oyunculuk" dersleri aldı.2012 yılında "G.D.O. Karakedi" adlı sinema filminde Şafak Sezer ile başrolde oynamıştır.2014 yılında başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ'un oynadığı Kurt Seyit ve Şura dizisinin İstanbul döneminde kadroya dahil oldu.2014 yılında "Her Sevda Bir Veda" adlı dizideoynadı.Ekim 2015"Kara Sevda" adlı dizide oynamıştır.

ELİF ATBAŞ KİMDİR?
1990 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen Elif Atbaş İkizler burcudur. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir, ayrıca İstanbul doğumludur.Özellikle müzik dünyasında Sinan Ceceli ile birlikte ortak çalışma gerçekleştirdiği Gelme isimli şarkı ile ismini duyurmuştur.