Magazin
Giriş Tarihi : 18-05-2020 11:27   Güncelleme : 18-05-2020 11:35

Larissa Gacemerden Çocuk İtirafı

Brezilyalı model Larissa Gacamer, sosyal medya üzerinden kendisine yöneltilen ‘neden çocuk yapmıyorsunuz’ sorularına yanıt verdi. Larissa Gacamer, takipçilerinin çocuk ısrarı üzerine neden çocuğunun olmadığını açıkladı.

Larissa Gacemerden Çocuk İtirafı

Brezilyalı model Larissa Gacamer, eski basketbolcu Burak Gacamer ile 2011 yılında dünya evine girdi. Uzun yıllardır evli olmasına rağmen çiftin çocuklarının olmaması takipçilerinin dikkatini çekti. Gacamer, sürekli bu tarz yorumlar almaktan sıkılması üzerine, kamera önüne geçerek bir video çekti. Videoda kendisine bu tarz sorular soranlara büyük tepki gösterdi. 

Ünlü model, videoda kalıtsal bir rahatsızlıktan dolayı çocuğunun olmadığını açıkladı. Eşiyle birlikte tedavi olmayı denediklerini ancak başarılı olamadıklarını belirtti. Eşinin ve kendisinin bu durumu kabullendiğini, mutlu bir hayat sürdüklerinin altını çizdi. Gacemer, “Çocuğum olmuyor. Ben de bu durumu kabul ettim. Allah beni böyle yaratmış” ifadelerini kullandı.

Larissa Gacamer, “Biliyorum bazılarınız iyi niyetle söylüyorsunuz ama iyice saygısız ve kötü yorumlar başladı. Ama hem benim için, hem de bu durumları yaşayanlar için yeter” sözleriyle isyan etti. Gacemer sözlerini şöyle sürdürdü: “Neden çocuk yapmıyorsunuz? Neden çocuk yok? gibi sorular soruyorsunuz. Ben de doğuştan gelen bir hastalık var. Çocuğum olmuyor. Bunu bilerek yıllar önce Burak’la denedik, olmuyor. Burak beni böyle kabul etti. Ben de bu durumu kabul ettim. Allah beni böyle yaratmış.“