Gündem
Giriş Tarihi : 08-04-2020 13:51   Güncelleme : 08-04-2020 14:08

Korona dan Ağacın İçinde Gizleniyor

Samsun’un Ayvacık ilçesinde ikamet eden bir vatandaş, korona virüse karşı önlem almak amacıyla bir ağacın içerisine gizlenerek görenleri hayrete düşürdü.

Korona dan Ağacın İçinde Gizleniyor

Samsun’un Ayvacık ilçesi Fatih Mahallesi'nde ikamet eden İlkay Gümüşsu isimli vatandaş korona virüse karşı aldığı önlemle gülümsetti.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ‘korona virüs’ salgını sonrasında vatandaşların evde kalması çağrısı yapıldı. Samsun’un Ayvacık ilçesinde ise ‘korona virüs’ tehlikesine dikkat çekmek isteyen İlkay Gümüşsu isimli vatandaşın bir ağacın içerisine gizlendiği görüntüleri görenleri şaşırttı. Gümüşsu, eşinin babasına ait Fatih Mahallesi'ndeki fındık tarlasında bulunan bir incir ağacının içine girme görüntülerini sosyal medyada yayınladı. Ardından yaptığı paylaşım ile bir anda gündeme bomba gibi düştü.

Ayvacık ilçesi Fatih Mahallesi'nde ikamet eden ve korona virüsü nedeni ile hem işsiz kalan hem de evde kalan İlkay Gümüşsü, vatandaşların evde kalmasıyla salgının kısa sürede engelleneceğini söyledi. Sosyal medyada paylaştığı video ile korona virüse dikkat çekmek istediğini belirten Gümüşsu, “Korona gelsin de beni burada bulsun. Ağaçkakan gibi yuva yaptım buraya. Hey gidi korona erkek ister beni bulmaya, haydi iyi günler” cümleleriyle gülümsetti.