Magazin
Giriş Tarihi : 01-04-2020 17:50   Güncelleme : 01-04-2020 18:00

Kıvanç Tatlıtuğ Hastaneye Kaldırıldı

Dünyada ve Türkiye’de etkisini gösteren korona virüs hız kesmeden can almaya devam ediyor. Türkiye’de yaşayan bazı ünlü isimlerin de korona virüs şüphesiyle doktora başvurduğu ve Covid-19 testi yaptırdığı biliniyor. Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’da rahatsızlanmasının ardından hastaneye kaldırıldı. 

Kıvanç Tatlıtuğ Hastaneye Kaldırıldı

Yakışıklı oyuncu, salgından korunmak için eşi Başak Tatlıtuğ ile kısa bir süre önce Kemerburgaz’daki orman evine taşınmıştı. Tatlıtuğ’un rahatsızlanmasının ardından korona virüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldığı bilgisi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Yer aldığı projelerle adından söz ettiren oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi ile birlikte Kemerburgaz’da bulunan evlerinde kendilerini karantinaya almıştı. Geçtiğimiz gün kendisini iyi hissetmeyen Tatlıtuğ hastaneye kaldırıldı. 

Covid-19 Şüphesiyle Hastanede
Geçtiğimiz gün, akşam saatlerinde kendini iyi hissetmeyen Tatlıtuğ, kontrol amaçlı hastaneye gitti. Ardından gerekli tetkiklerin yapılması için hastaneye yatışı yapıldı. Özel bir hastaneye giden Tatlıtuğ’un korona virüs şüphesi taşıdığı kaydedildi. Magazin gündeminde yer alan haberlerin ardından Tatlıtuğ çiftinden iddialar hakkında henüz bir açıklama gelmedi.

Orman Evinde Karantinada
Korona virüs salgını can almaya devam ederken, dünya geneli pek çok kişi "evde kal" çağrısına uyarak eve kapanmıştı. Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Tatlıtuğ da virüsten korunmak amacıyla Kemerburgaz'da, orman içinde bulunan evlerine taşınmıştı. 3 hafta boyunca evlerinden hiç çıkmayan çift, dış dünyayla tamamen ilişkilerini keserek ve evlerine kimseyi kabul etmeyerek korona virüsünden kendilerini muhafaza etti. 

Kıvanç Tatlıtuğ Kimdir?
Kıvanç Tatlıtuğ 27 Ekim 1983 yılında Adana'da doğdu. 2002 yılında Best Model of Turkey ve ardından da Best Model of the World seçilmesiyle adını duyurdu. İlk olarak Gümüş adlı dizide canlandırdığı Mehmet karakteriyle tanınan Tatlıtuğ, ardından Menekşe ile Halil adlı dizide Halil karakterini canlandırdı. Sonrasında Halid Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnu dizisinde oynadı. Behlül karakterini canlandırdığı dizide, başrolü Beren Saat ile paylaştı. 2010'da Ezel dizisinde 4 bölümlük konuk oyuncu olarak oynadı ve bu dizide Sekiz karakterini canlandırdı.

2011-2013 yılları arasında ise Kuzey Güney adlı dizide Kuzey rolünü oynadı. Kurt Seyit ve Şura dizisinde, Farah Zeynep Abdullah ile baş rolü paylaştı. Oyuncu Eylül 2016'da, Star TV'de yayınlanan ve yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği Cesur ve Güzel adlı diziyle, 2 yıl aradan sonra oyunculuğa devam etti. 22 Kasım 2018 itibarıyla Show TV'de yayınlanan Çarpışma dizisinde Kadir karakterini canlandırdı. Bunların yanı sıra çeşitli reklam filmlerinde rol aldı.