Magazin
Giriş Tarihi : 27-03-2020 15:46   Güncelleme : 01-04-2020 17:14

Kim Kardashian dan Ermeni Pizzası Skandalı

Kim Kardashian Türkler için önemli bir yere sahip olan lahmacunun Ermeni Pizzası olduğunu iddia etti Kardashian sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eleştiri oklarını üzerine çekti

Kim Kardashian dan Ermeni Pizzası Skandalı

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs nedeniyle kendisini ve ailesini ev karantinasına alan Kim Kardashian, evine lahmacun sipariş ederek skandal bir paylaşımda bulundu. Lahmacunun aslında ‘Ermeni Pizzası’ olduğunu iddia eden Kardashian, paylaşımıyla pek çok kişiyi kızdırdı. Demet Akalın ve Ebru Polat gibi ünlü isimlerde Kardashian’ın paylaşımına tepki gösterenler arasında yer aldı.

İnstagram’da 163 milyon takipçisi bulunan ve her paylaşımıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Kim Kardashian, evine verdiği lahmacun siparişini paylaşarak yine çok konuşulacak bir pot kırdı. Türk mutfağının vazgeçilmezi olan lahmacuna Ermeni Pizzası olarak tanıtınca ortalık karıştı. Ünlü yıldızın paylaşımına ünlü isimlerden de tepki gecikmedi. Demet Akalın Kardashian’ın paylaşımına Türk bayrağı emojisi koyarak, "Lahmacun in the Turkey baby" sözleriyle yanıt verdi. Şarkıcı Ebru Polat ise "Lahmacun canım o Ermeni pizzası değil" şeklinde tepki gösterdi.

Kim Kardashian’ın 'Kardashian' ailesinin hayatlarını gözler önüne seren 'Keeping Up With The Kardashians' adlı reality show programında kardeşi Kourtney Kardashian ile kavga ettiği sahneler çok konuşulmuştu. Kim Kardashian'a kendisinden bir yaş büyük ablası Kourtney Kardashian'ın yayın esnasında hakaret etmesi tansiyonu yükseltmişti.