Magazin
Giriş Tarihi : 22-09-2019 12:11   Güncelleme : 22-09-2019 12:20

Kenan İmirzalıoğlu 250 Bin TL Alacak

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni sunucusu Kenan İmirzalıoğlu oldu.

Kenan İmirzalıoğlu 250 Bin TL Alacak

Kenan Işık ile özdeşleşen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında, Murat Yıldırım'dan sonra yeni sunucu Kenan İmirzalıoğlu oldu.
Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında anlaşma süresi son bulan Murat Yıldırım'ın yeni bir sözleşme yapmak istememesi nedeniyle arayışa giren ATV, Kenan İmirzalıoğlu ile anlaşmaya vardı. 

MURAT YILDIRIM İSTEMEDİ:
Artık sinema projelerinde yer alma arzusu nedeniyle sözleşmesini uzatmak istemeyen Murat Yıldırım, Kim Milyoner Olmak İster programı ile yeni sezonda boy göstermeyecek. Ekim Ayında başlayacak olan program için yeni bir sözleşme yapmaktan kaçınan Murat Yıldırım, ATV'ye ve program yapımcılarına yaptıkları teklifi olumsuz yanıtladı.

KENAN İMİRZALIOĞLU KABUL ETTİ:
Program için enaz Murat Yıldırım kadar popüler ve karizmatik bir sunucu isteyen ATV ve program yapımcıları uzun arayışlar sonrasında Kenan İmirzalıoğlu ile anlaşmaya vardı. Yakışıklı sunucunun yapılan görüşmeler sonrasında teklifi kabul ettiği öğrenildi. İmirzalıoğlu'da programla ilgili yönetilen bir soruya "Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını artık ben sunacağım. Program öncesi son hazırlıkları yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

HAFTALIK 250 BİN TL ALACAK:
Kenan İmirzalıoğlu'nun program anlaşması gereği haftalık olarak 250 Bin TL alacağı bilgisine ulaşıldı. Sözleşmesinde 2 yıllık bir anlaşma şartı konulan yakışıklı oyuncunun özel şartlrı henüz belli değil.