Gündem
Giriş Tarihi : 04-06-2020 11:10   Güncelleme : 04-06-2020 13:19

Kayserisporda Kır Düğünü

Hes Kablo Kayserispor, kulübe gelir sağlamak amacıyla yeni yollara aramaya başladı. Düğün sezonunun açılmasıyla kulüpte kır düğünü konseptinin olabileceği açıklandı.

Kayserisporda Kır Düğünü

Hes Kablo Kayserispor, koronavirüs sürecinde düğün ve nikahların iptal olması sonrası, krizi fırsata çevirmek istedi. Evlenmek isteyen çiftler, kulüp tesislerinde düğün yaparak gelir sağlayabileceği kaydedildi 
Koronavirüs sürecinde tedbir almak amacıyla iptal edilen düğün sezonunun patlama yapacağı düşünülüyor. Kayserispor ise köklü bir değişikliğe giderek, kulüpte düğün sezonunu açıyor. 

Yeni Trend Kır Düğünü
Kapalı alanlarda düğün ve kutlama tarzı merasimlerin yasak olduğu günlerde, normalleşme sürecinde ertelenen kutlamaların yeniden yapılacağı tahmin ediliyor. Ancak koronavirüse önlem olarak açık havada kır düğünü konseptinin bu yazın trendi olacağı değerlendiriliyor. Kulüp yönetimi ise Kayserispor tesislerinde kır düğünü organizasyonunun yapılabileceği düşüncesini kamuoyu ile paylaştı.

Gözbaşı’dan Vatandaşlara Çağrı
Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Gözbaşı, "Düğün organizasyon işlerinin içerisinde olan Asbaşkanımız Mustafa Tokgöz ile de konuştuk. Tesislerimizde Pandemi kurallarına uygun kır düğünü yapılabilir. Sosyal mesafelere uygun bir şekilde açık havada, Kayserispor tesislerinde kır düğünü gerçekleştirilebilir. Kır düğünü yapmak isteyen vatandaşlarımızı bekleriz. Böylelikle kulübümüze de şu süreçte önemli bir gelir elde edilebilir" ifadelerini kullandı.