Magazin
Giriş Tarihi : 09-05-2020 11:17   Güncelleme : 09-05-2020 13:28

Kavak Yelleri oyuncuları yıllar sonra bir araya geldi

Kanal D ekranlarında 14 yıl önce yayınlanan Kavak Yelleri dizisi oyuncuları bir araya geldi. Pinhani müzik grubunun albümü için evlerinden video çeken oyuncular, izleyenlere güzel dakikalar yaşattı.

Kavak Yelleri oyuncuları yıllar sonra bir araya geldi

Pinhani müzik grubu, 2007 yılında ekranlara gelen Kavak Yelleri dizisi oyuncuları ve set çalışanlarıyla birlikte bir klip çekti. 2006 yılında müzik severlerle buluşan İnandığım Masallar albümünde yer alan Dön Bak Dünyaya şarkısı, yıllar önce dizide de yer almıştı. Kavak Yelleri oyuncuları ve set ekibinin karantina günlerinde evlerinde çektikleri videolarla bir klip hazırlandı. Klip, sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

Özlenen Oyuncular Klipte Yer Aldı
Yıllar önce en çok izlenen dizinin müziklerini de yapan Pinhani, 'Dön Bak Dünyaya' isimli şarkısını Kavak Yelleri oyuncuları ve set ekibi ile birlikte klip haline getirdi. Klipte İbrahim Kendirci, Aslı Enver, Pelin Karahan gibi dizinin başrollerinde yer alan isimler görüldü. Sosyal medyada çok konuşulan ve paylaşılan kliple ilgili bazı kullanıcılar, karantina sürecinde moral verdiğini söyledi.

Eski Günlerin Anısına
Pinhani, YouTube'de yayınlanan kliple ilgili şöyle konuştu: "2007'de başlayıp 2011'de sona eren 'Kavak Yelleri', oyuncular ve teknik ekip için bitmeyen çekimler, ev gibi süslenen otel odaları, derin dostluklar, büyük başlangıçlar, kıymetli öğretiler içeren unutulmaz bir deneyimdi. Keza bizim için de birçoğu geçerli. Onlarla çok güzel şeyler paylaşmış olsak da onların şöhretinden istifade etmek hiçbir zaman aklımıza gelmedi. Bu yüzden birlikte bir işimiz olmadı. Elbette bizi hep desteklediler, konserlerimize geldiler, dostluklarını hep hissettirdiler. Biz de onlar her ekrana çıktıklarında milli takım kazanmış gibi gururlandık. Bu defa ise kendi aralarında eski günlerin anısına bizim şarkımıza bir video çektiler, biz ise sonradan dahil olduk. Bunu onlardan istemiş olsak bu kadar içimize sinmezdi. Demek ki birlikte geçirdiğimiz onca zamanın ölünceye kadar bir kıymeti varmış. Sağ olsunlar, var olsunlar."