Magazin
Giriş Tarihi : 04-04-2019 08:33   Güncelleme : 04-04-2019 09:39

Junior Cem Yılmaz Geliyor

Komedyen Cem Yılmaz ve oyuncu Ahu Yağtu'nun oğlu Kemal, babasının izinden yol almaya başladı.

Junior Cem Yılmaz Geliyor

Komedyen Cem Yılmaz ve oyuncu Ahu Yağtu'nun oğlu Kemal, babasının izinden yol almaya başladı.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın oğlu Kemal, muhabirlerle yaptığı espirili diyalogla herkesi gülmekten kırdı geçirdi. Babasının izinden giden Kemal, okul yaşantısı hakkında sorulan bir soruya verdiği cevapla muhabirlere kahkahaya boğdu. Güzel mannken Ahu Yağtu, oğlu Kemal'le bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Ahu Yağtu, muhabirlerinin sorularını yanıtlamaktan kaçarken oğlu Kemal'in verdiği cevaplar herkesi kırdı geçirdi.

Babası Cem Yılmaz'ı talit eden 6 yaşında ki Kemal, okulların tatil olmasıyle ilgili "Baya iyi gidiyor ama bugün babama gidemiyorum neyse yani yarın görüşeceğim. Yarın okul olduğu için zaten nefretli bir gün. Çocuklar okuldan nefret eder öğrenmek güzel tabi ama okulu sevmiyorum. Çünkü 8 saat zaman kaybediyorum" diyerek herkesi güldürdü. Kemal espirilerine devam ederken annesi araya girerek oğlunu susturdu. Son espirisini de patlatan Kemal " Artık noktayı koydum. Görüşürüz dikkat edin. Kafanızı falan çarpmayın, aklınızı kaybetmeyin. Güle güle sizi çok öpüyorum. Bakın gözlerim doldu, şimdiden özledim." diyerek espirilerine devam etti.

Minik Yılmaz'ın bu espirili hareketleri akıllara Junior Cem Yılmaz cümlesini getirdi.

CEM YILMAZ KİMDİR?
Cem Yılmaz, 23 Nisan 1973 yılında İstanbul'da doğdu. İlkokulu Mehmet Akif İlkokulu'nda tamamladı. Ortaokulda Bahçelievler Kazım Karabekir Ortaokulu'nu, sonrasında da Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi bölümünü bitirdi.Karikatüre olan ilgisi ve yeteneği sayesinde üniversite yıllarında Leman isimli mizah dergisinde çalışmaya başladı. İlk gösterisini dergide çalıştığı yıllarda, Leman Kültür Merkezi'nde gerçekleştirdi. Sonrasında Beşiktaş Kültür Merkezi'nde sahne almaya başladı ve burada düzenlediği gösteriler ile adını duyurmayı başararak günümüze kadar toplamda 4.000'den fazla kez sahneye çıktı. 1998'de Her Şey Çok Güzel Olacak isimli filmle sinema sektörüne adım attı. İçlerinde Türk Sineması'nın en sevilen filmleri arasına girmiş olan G.O.R.A., A.R.O.G, Hokkabaz ve Yahşi Batı gibi yapımların da bulunduğu 10 filmde rol aldı ve 3 filmde seslendirme sanatçısı olarak çalıştı.

AHU YAĞTU KİMDİR?
Ahu Yağtu, 11 Temmuz 1978 İzmir'de doğmuştur. Çocukluğu Karşıyaka'da geçti. Anne babası o küçükken ayrıldı. Sanat okulundan mezun oldu. 14 yaşında model olmaya karar verince İzmir'den İstanbul'a taşınmış.İş hayatına 1993 yılında modellikle başladı, zaman içinde meslek hanesine oyunculuktan moda editörlüğüne ve stil danışmanlığına kadar birçok iş daha ekledi.Bir dönem Biri Bizi Gözetliyor yarışma programında sunuculuk yapmış, birçok reklam filminde rol almıştır.2001 yılında 90-60-90, Kampüsistan-2003- Savcının Karısı-2005, 29-30-2006, Komiser Nevzat-2007, Kavak Yelleri-2007, Aşk ve Ceza-2010 rol aldığı dizilerdir. 2010 senesinde Bir Avuç Deniz sinema filminde oynamıştır.