Gündem
Giriş Tarihi : 09-05-2020 11:16   Güncelleme : 09-05-2020 11:30

Hanımağadan Zehir Zemberek Sözler

Hanımağa lakaplı Güniz Akkuş'un Sedat Peker'e tehdit içeren bir video ile seslendiği görüntüler olay yarattı. Sedat Peker sessizliğini korurken, adamı Muşlu Erkan cevap verdi.

Hanımağadan Zehir Zemberek Sözler

Eski kabadayılardan Alaattin Çakıcı’nın tahliyesinin ardından, mafya dünyasında hareketlilik devam ediyor. Hanımağa lakaplı Güniz Akkuş’un Sedat Peker’i tehdit ettiği görüntülerin sosyal medyada paylaşılması, gündeme bomba gibi düştü. Güniz Akkuş’un Sedat Peker’e sarf ettiği tartışma yaratan sözler üzerine, Muşlu Erkan bir video yayınlayarak cevap verdi.

Sedat Peker’e tehdit içeren sözlerle seslenen Hanımağa Güniz Akkuş, yayınladığı videoda ağır sözler sarf etti. Akkuş, “Bana bak Sedat, sana 10 gün mühlet veriyorum. Delikanlı gibi karşıma çık. Yoksa gerçek vatan sevdalıları kardeşim bir gece ansızın senin ziyaretine gelecek” ifadelerini kullandı.

Güniz Akkuş'un paylaştığı video sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı. Akkuş’un tartışma yaratan videosu Twitter’da TT listesine girdi. Güniz Akkuş'un tehdidine ise Sedat Peker'in adamı olduğu bilinen Muşlu Erkan cevap verdi. Muşlu Erkan Hanımağa’ya cevaben, "Sen git, seni konuşturanlar gelsin, biz her türlü bedeli ödemiş kişileriz" dedi.

'Hanımağa' Güniz Akkuş Kimdir?
Çetecilikten yargılanan ve polislik mesleğinden ihraç edilen hanımağa lakaplı Güniz Akkuş, 3 yıl hapis cezası almış ve cezasını çektikten sonra tahliye olmuştur. Hakkında verilen bilgilere göre polislik mesleğinden atılan Güniz Akkuş, sabıkalı kişilerden oluşturduğu bir çeteyle eğlence mekanlarını haraca bağladığı söyleniyor.

Polislikten ihraç edilen Akkuş, artık kendi mesleğiyle anılacağını söyleyerek birçok lideri gözdağı verip kendi örgütünü kurmuştur. Daha sonra oluşturduğu bu çete ile haraca bağladığı eğlence mekanlarını basan ve 1 kişiyi yaralamakla suçlanan Hanımağa lakaplı Güniz Akkuş, 3 yıl hapis cezası almış ve cezasını çektikten sonre tahliye olmuştur. Türkiye gündeminde bomba etkisi yaratan Reina eğlence mekanına yapılan silahlı baskının da Hanımağa ve çetesi tarafından yapıldığı biliniyor.