Magazin
Giriş Tarihi : 12-03-2020 15:04   Güncelleme : 12-03-2020 15:04

Ece Erken’den Şok Hareket

Sunucu ve oyuncu Ece Erken’in evli olan bir adamla aşk yaşadığı haberleri magazin basınında gündem olmuştu Erken’in gece saatlerinde sevgilisi ve eşinin evine gelerek arabalarının camlarını parçaladığı iddia edildi

Ece Erken’den Şok Hareket


Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Ece Erken’in  avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile birlikte olduğu haberleri günlerce konuşuldu. Ece Erken çıkan haberlerin ardından canlı yayında ilişkiyi doğruladı. Gündemden bir an olsun düşmeyen iddiaların ardından sosyal medya da bir video dolaşıma sokuldu. 

Gece Yarısı Sevgilisinin Evine Geldi

Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu, Ece Erken hakkında tedbir kararı aldırdıklarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Mahmutyazıcıoğlu, gece saatlerinde Erken’in evlerine gelerek, arabalarının aynalarını kırdığını gösteren bir video paylaşımında bulundu. Benan Mahmutyazıcıoğlu paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım... Unutmayın ki bir gün herkes yaşayacak, kimisi aldığı duaları kimisi de aldığı ahları... Adalet herkese layık olduğunu veren bir erdemdir."

Ne Olmuştu?

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programda sunuculuk yapan Ece Erken'in daha önce Beşiktaş Spor Kulübü'nün hukuk işlerinden sorumlu yönetim kurulu üyeliği görevinde bulunan avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'yla aşk yaşadığı öğrenildi. Beyaz TV ekranlarında canlı yayın sırasında aşkını itiraf eden Erken, "Gizli saklı bir şey yaşamıyoruz, her şey ortada" sözleriyle açıkladı.