Ekonomi
Giriş Tarihi : 14-02-2020 20:00   Güncelleme : 15-02-2020 09:36

Dolar ve Euro ne kadar oldu (15 Şubat 2020)

Son zamanlarda yaşanan felaketler dolar ve euro rakamlarında değişiklik yarattı Peki 15 Şubat 2020 tarihli döziz kurları ne kadar oldu

Dolar ve Euro ne kadar oldu (15 Şubat 2020)

Son zamanların en yüksek rakamlarını gören dolar ne kadar oldu? 15 Şubat 2020 Cumartesi döviz kurları ne kadar oldu? Dün siyasetin ve ekonominin hareketlenmesiyle dolar ve Euro'da yatay seyrettiği gözlendi. Döviz kurlarındaki dalgalanma dün gün içerisinde devam etti. Çoğunlukla ticarette kullanılan dövizlerin, özellikle dolar ve Euro ne kadar olduğu merak ediliyor. Peki dolar ne kadar oldu? Anlık ve güncel dolar kurları merak ediliyor.           

Dolar bugün piyasalarda 6,06 rakamlarında işlem gördü. Siyasi gelişmelerin döviz kurlarını etkilediği bugünlerde doların 6 rakamına ulaşıp ulaşmayacağı merak konusu oldu. Özellikle döviz yatırımı yapan vatandaşlar dolardaki son dakika gelişmelerini yakından takip ediyor. Dış politikada yaşanan gelişmelerinden doğrudan etkilenen dolar, son dönemde yaşanan belirsizlikler ile pek çok analiste güven vermeyen bir yatırım aracı olarak görülüyordu.     

Türkiye'de peş peşe yaşanan felaketler şaşkınlık yaratırken dolar ve euro rakamları ülke şartlarından dolayı yükselişe geçti. Doların 6 TL sınırını geçip geçmeyeceği merak konusu olmuştu. Aynı zamanda euronun 7 TL'yi aşıp aşmayacağı da merak edilmişti.                   

Euro ise 6,56 seviyesinde seyrediyor.         

                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

 

 

 

 

 

Serbest piyasa da döviz kurları ise şöyle:           

DOLAR           


Alış:6,0534
Satış:6,0553

EURO             

Alış:6,5600
Satış:6,5624