Magazin
Giriş Tarihi : 22-01-2020 17:17   Güncelleme : 22-01-2020 17:17

Didem Soydan'dan Takipçisine Muhteşem Cevap

Sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündem olan manken Didem Soydan, kendisiyle cinsel ilişkiye girmek istediğini söyleyen takipçisini ifşa etti

Didem Soydan'dan Takipçisine Muhteşem Cevap


Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla tanınırlığını arttıran güzel oyuncu takipçisini ifşa etti. Önceki gün yaptığı bir paylaşımla domuz gribi olduğunu söyleyen Didem Soydan, bir erkek takipçisinin kendisine attığı mesajı duyurdu. Soydan, cinsel ilişki talebinde bulunan takipçisine cevap vermeyi de atlamadı.

Cinsel İlişkiye Girmeden Ölmek İstemiyorum

Instagram hesabını çok aktif olarak kullanan isimlerden olan ünlü manken Didem Soydan, kendisine gelen taciz mesajını ifşa etmeye devam etti. Soydan son olarak kendisine "Merhaba, nasılsın? Antalya'ya geliyor musun? Canım, hastayım sana. Seninle cinsel ilişkiye girmeden ölmek istemiyorum" şeklinde mesaj atan erkek takipçisini ifşa etti.

Cinsel İçerikli Mesajı İfşa Etti

Atılan mesajı sosyal medya hesabından paylaşan güzel manken, "Kötü bir haberim var, benimle cinsel ilişkiye girmeden öleceksin" şeklinde cevap verdi.
,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cinsel Organ Sorusuna Çok Konuşulmuştu

Didem Soydan, geçtiğimiz günlerde kendisine "Büyük penis fetişiniz mi var?" diye soran erkek takipçisine de cevap vermişti. Soydan, "Ben anlamadım küçüğünün fetişi mi varmış. Yani kim küçüğünü sever ki neyse her seçime saygı falan" cevabını vermişti. Ünlü mankenin takipçisine verdiği bu mesaj magazin gündeminde uzun süredir konuşulmuştu.