Magazin
Giriş Tarihi : 03-04-2020 12:38   Güncelleme : 03-04-2020 17:03

Cüneyt Özdemir den Şeyma ya İbiza Yanıtı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, gazeteci Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalında canlı yayınlanan programa konuk oldu. Cüneyt Özdemir’in fenomen isme verdiği yanıt çok konuşuldu.

Cüneyt Özdemir den Şeyma ya İbiza Yanıtı

Youtube üzerinden içerik üreterek takipçilerini gündeme dair bilgilendiren Cüneyt Özdemir, evden canlı yayın yaparak izleyenlere güzel dakikalar yaşattı. Youtube yayınında birbirinden farklı konukları ağırlayan Özdemir, son olarak sosyal medyanın en çok konuşulan ismini ağırladı. Yayına katılan Şeyma Subaşı ve Cüneyt Özdemir arasında geçen ilginç diyalog izleyenleri gülümsetti. 

Şeyma Subaşı’ya gizli hayranlık mı besliyor?
Sosyal medyada bomba etkisi yaratan canlı yayın sonrası Subaşı, “Ben Cüneyt beyi sevdim açıkcası. Acaba bana bu kadar sataşmasının altında gizli bir hayranlık mı yatıyor diye merak etmiyor da değilim” ifadelerini kullandı.

Kendinizi Böyle Oyalıyorsunuz 
Şeyma Subaşı sosyal medyadan kendisine yapılan eleştirilere, “Şu dönemde size iyi geliyorum anlaşılan kendinizi bu şekilde oyalıyorsunuz siz de sanırım. Ben evimde, yaşantımı paylaşmaya devam edeceğim” şeklinde yanıt verdi.

Cüneyt Özdemir’den Şeyma’ya Alaylı Sözler
Fenomen isim Şeyma Subaşı dünyada yaşantının Temmuz’dan sonra normale dönmesini beklediğini söyledi. Aynı zamanda Cüneyt Özdemir’i de İbiza’ya davet etti. Subaşı, “Cüneyt Bey İbiza’ya gelmek ister misiniz? Ağırlayalım sizi” ifadelerini kullandı. Cüneyt Özdemir ise “Ben İbiza’ya gitmeye başladığımda sen lise 2’de falandın sanırım” diyerek fenomen isimle alay etti. Canlı yayında ikili arasında gerçekleşen diyalog kısa sürede sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı. Ayrıca Subaşı ve Özdemir, sosyal medyada pek çok eleştirinin de odağında yer aldı.