Magazin
Giriş Tarihi : 02-05-2020 10:54   Güncelleme : 02-05-2020 11:08

Cinayet Süsü Artık Netflixte 

Polisiye ve komedinin aynı yapımda birleştirilmiş hali olan Cinayet Süsü, vizyona girdiği günden beri salonda izleme fırsatı bulamayan sinema severler tarafından merak edildi.

Cinayet Süsü Artık Netflixte 

Cinayet Süsü filmi 2019 Ekim ayında vizyona girmesinin ardından türü sevenler tarafından oldukça merak edildi. İnternette ya da başka bir platformda yayınlanıp yayınlanmadığı araştırıldı. Filmi izleyip tekrar seyretmek isteyenler için Cinayet Süsü’nün Netflix'e geldiği öğrenildi. Başrollerinde Binnur Kaya, Mert Denizmen, Mehmet Özgür, Feyyaz Yiğit, Uğur Yücel, Cengiz Bozkurt gibi isimlerin yer aldığı filmin artık Netflix’te yayınlanmaya başlandığı müjdelendi.

Gişede de iyi rakamlara ulaşan filmin oyuncularından Feyyaz Yiğit ise sosyal medya da güzel haberi takipçileriyle paylaştı. Yiğit paylaşımında, "Cinayet Süsü yayınlanmış arkadaşlar. Daha bana sormayın rüyalarıma girmeye başladı" ifadelerini kullandı. 

Yönetmen oyuncu Ali Atay’ın yaptığı Cinayet Süsü filmi Netflix'te Mayıs ayının en dikkat çeken Türk yapımları arasında yer aldı. Netflix abonesi olmayanlar nasıl izleyeceklerini merak etti. Netflix'e nasıl üye olunacağı da araştırıldı.

Netflix'e Nasıl Üye Olunur? 
www.netflix.com linkine tıklayarak "30 gün ücretsiz izleyin" butonuna basıyoruz. Sonra karşımıza çıkan üç üyelik tipinden birini seçiyor ve "Devam et" butonuna basıyoruz. Karşımıza çıkan ekranda uygun yerlere e-posta ve şifremizi yazıyoruz. Sonraki ekranda ödemeleri nasıl gerçekleştireceğimizi seçiyoruz. Son olarak üyeliği başla butonuna basıyoruz. 

Cinayet Süsü filminde neler oluyor? 
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro ekipleri günün birinde hiç alışık olmadıkları bir cinayet vakasıyla karşılaşırlar. Başkomiser Emin, komiser Salih, komiser Asuman ve komiser yardımcısı Alaattin'den oluşan ekip olaya el koyar. Ancak tuhaf cinayetler birbiri ardına gelmektedir. Ekibin elinde ne bir delil, ne de bir ipucu vardır. Sinirler gerilmeye, amirler rahatsız olmaya başlar. Vakalar arttıkça basının ve halkın ilgisi de yoğunlaşmaktadır. Bu durum Emin ve arkadaşları üzerinde büyük bir baskı yaratır. Sonunda Emniyet Genel Müdürü, Amerika'dan gelen “suç uzmanı” Dizdar Koşu'yu da rehberlik etmesi için Başkomiser Emin'in ekibine atar. Telaş, baskı ve çaresizlik altında ezilen Emin ve arkadaşları, Türkiye'nin gördüğü en tuhaf seri cinayet zincirini, olabilecek en ters köşe yöntemlerle çözmeye çalışmaktadır. Bir an bile düşmeyen temposuyla zamana karşı verilen bu yarış, en başından itibaren müthiş bir trajikomediye dönüşür. Sonunda tek bir soru kalmıştır: katil mi pes edecek, yoksa polisler mi?