Magazin
Giriş Tarihi : 23-03-2020 10:50   Güncelleme : 23-03-2020 10:50

Cem Adrian'dan Yeni Albüm Müjdesi

Cem Adrian, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Yeni albüm müjdesi veren yetenekli şarkıcı, “Anlatacaklarım Uzun” isimli çalışmasının ilk parçasını YouTube kanalında sevenlerinin beğenisine sundu.

Cem Adrian'dan Yeni Albüm Müjdesi

 

Şarkıcı Cem Adrian, sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Adrian, sosyal medyada hem sosyal sorumluluk projelerini hem de yaptığı müzik çalışmalarını takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

Ünlü şarkıcı kedisiyle evinde çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak evde kal etiketiyle paylaşımda bulundu. Korona virüse karşı duyarlı davranışıyla pek çok kişi tarafından takdir kazandı. Paylaştığı fotoğrafın altına bir takipçisinin, “Canlı yayın istiyoruz…” yorumu ise dikkat çekti. Cem Adrian’ın bu çağrıya olumlu karşılık verip vermeyeceği merak konusu oldu. Bir başka takipçisinin ise karantina sürecinde sürekli kendisini dinlediğini belirten açıklaması ise sosyal medya üzerinden canlı yayın isteklerini yoğunlaştırdı.

Cem Adrian, piyasaya yeni çıkacak “Anlatacaklarım Uzun” adlı albümünün ilk video klibinin resmi YouTube kanalında yayınlandığı duyurusunda bulundu. YouTube kanalında “Bana Dair” isimli paylaşılan demo kaydını şu ana kadar 39 bin kişi izledi. Söz, müzik ve aranjesi kendisine ait olan şarkı pek çok kişi tarafından çok beğenildi. Sonbaharda piyasaya çıkacağını paylaşımında belirten Adrian, sevenlerine sunduğu müzik şöleniyle heyecanlandırmayı başardı.

Cem Adrian yaptığı yeni şarkı paylaşımının ardından albümle ilgili detayları içeren bir başka paylaşımda bulundu. Adrian paylaşımında, “Rastgelemeyenler için: "Bana Dair" # Önümüzdeki sonbahar yayınlamayı planladığım yeni albümüm "Anlatacaklarım Uzun" dan bir şarkı... Aslında demo versiyonu. Albümde daha farklı bir aranje ile yer alacak... Bugünlerde paylaşmak istedim... Bu garip ve hepimizin kendini biraz yabancı, biraz kötü hissettiği dönemde tanıdık bir ses iyi gelir diye düşündüm. Bu aralar hem yeni şarkılar hem de canlı kayıtlar yayınlayıp olabildiğinde sizinle olmaya çalışacağım... Hepimiz yaptığımız işi bi şekilde "yapmaya devam etmeye" çalışıyoruz... çalışacağız... Şarkının linki hikayede ya da direkt YouTube/cemadrian kanalına gidebilirsiniz... Her şey yoluna girecek