Gündem
Giriş Tarihi : 15-05-2020 14:43   Güncelleme : 15-05-2020 18:02

Çarşafları Bağlayarak Kaçmaya Çalıştı

Trabzon’da Covid-19 şüphesi taşıdığı iddia edilen ve hastanede gözetim altına tutulan Gürcistan uyruklu şahsın, çarşafları birleştirerek hastaneden kaçmaya çalıştığı görüntüler şaşkınlık yarattı.

Çarşafları Bağlayarak Kaçmaya Çalıştı

Trabzon’da korona virüs şüphesi ile birkaç gündür göetim altında olan Gürcistan uyruklu şahsın, çarşafları birleştirerek hastaneden kaçmaya çalıştığı görüntüler sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

Trabzon’da Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde korona virüs (Covid-19) şüphesi tşıdığı gerekçesiyle gözetim altında tutulan Gürcistan uyruklu Cons Kri isimli kişi hastaneden kaçmaya çalıştı. Kri'nin ilginç bir yöntem kullanarak hastaneden kaçtığı görüntüler ise olay yarattı. Tedavi gördüğü hastanenin 3. katında bir odada kalan Kri, çarşafları birleştirerek pencereden kaçmak istedi. Ardından ortaya macera filmlerini aratmayacak görüntüler çıktı. Yabancı uyruklu şahsın, kaçma girişimi sırasında çarşafların kısa olması sebebiyle 2. katta asılı kaldı. Vatandaşlar ve hastanede personelinin fark etmesi sonrası güvenlik güçlerine haber verildi. 2. katta bulunan camda asılı kadan alınan şahıs, kurtarılmasının ardından tekrar odasına getirilerek gözetim altına alındı. Kaçmaya çalışan kişinin eskiden bağımlılık olduğu ve psikolojik sorunlarının olduğu öğrenildi. Gürcistan uyruklu şahıs için hastane yönetimi tarafından güvenlik önlemleri alındı.