Magazin
Giriş Tarihi : 25-02-2020 15:23   Güncelleme : 25-02-2020 15:23

Buğra Gülsoy’un doğum gününde muhabirlere saldırıldı

Oyuncu Buğra Gülsoy’un doğum gününün yapıldığı mekandan görüntü almak isteyen muhabirler Gülsoy’un arkadaşı Efe Gürsoy tarafından darp edildi.

Buğra Gülsoy’un doğum gününde muhabirlere saldırıldı

Buğra Gülsoy’un doğum günü partisinin düzenlendiği mekanın önünde görevleri başında olan Uçankuş TV muhabirleri darp edildi. Oyuncunun yakın arkadaşı olduğu bilinen Efe Gürsoy’un muhabirlerin üzerine yürüdüğü belirtildi. Görüntü alınmasına engel olmak isteyen Efe Gürsoy, magazin muhabirlerine zor anlar yaşattı.

Ünlü oyuncu Buğra Gülsoy, geçtiğimiz akşam yeni yaşını sevdikleriyle kutlamak için bir mekanda parti düzenledi. Pek çok ünlü isimin davetli olarak katıldığı doğum gününde oyuncunun arkadaşı Efe Gürsoy ile Uçankuş TV muhabiri arasında gerginlik yaşandı. Alkolü fazla kaçırdığı anlaşılan Buğra Gülsoy’un ise herhangi bir açıklamada bulunmadan mekandan uzaklaştığı öğrenildi.

Uçankuş TV Muhabirine Saldırdı

Doğum günü partisinden görüntü almak isteyen Uçankuş TV muhabiri ve kameramanı saldırıya uğradı. Kendisini çekmek isteyen magazin muhabirini fark eden, önce kameramana daha sonra da muhabire saldırdı. İş adamı Ergün Gürsoy’un yeğeni olduğu öğrenilen Efe Gürsoy’un muhabirlere tam olarak neden saldırdığı tespit edilemedi. Direksiyon başında ilerlemeye çalışan muhabirin önüne geçerek aracı durdurmak isteyen Gürsoy, aracın kapısını otomobilden inmeye çalışan muhabirin göğüs kafesine çarptı. Söz konusu kavga, çevredeki vatandaşların müdahalesiyle yatıştırıldığı vurgulandı. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alkolün Etkisinden Açıklama Yapamadı

Doğum günü partisinden ayrılan oyuncu Buğra Gülsoy ise alkolün etkisinde olduğu için cümleleri toparlayamadı. Uçankuş TV muhabirinin Gülsoy’a, "Efe Gürsoy'u tanıyor musunuz?” sorusuna önce 'hayır' daha sonra da 'evet' cevabını verdi. Gülsoy, yaşanan kavgayla ilgili, "Böyle bir şeyden haberim yok" dedikten sonra kendisini bekleyen taksiye binerek mekandan ayrıldı.