Magazin
Giriş Tarihi : 13-03-2020 10:53   Güncelleme : 13-03-2020 10:53

Acun’un Yeni Yarışması Exatlon Challenge Netflix'te

Acun Ilıcalı'nın Türk YouTuber'larla çektiği yurt dışından uyarlama Exatlon Challenge yarışması Netflix Türkiye'de yayınlanacağı açıklandı Aynı zamanda yarışmanın ilk bölümünün ise 3 Temmuz 2020'de tarihinde ekranlara geleceği öğrenildi

Acun’un Yeni Yarışması Exatlon Challenge Netflix'te

Yapımcılığını Acun ılıcalı’nın yaptığı Exatlon Türkiye’de 18 Türk YouTuber’ın bir araya getirilmesinin ardından Dominik'te çekimi gerçekleştirildi. Söz konusu yarışmanın hangi platformda yayınlanacağı ise pek çok kişi tarafından merak konu edilmişti.

Temmuz’da Netflix Türkiye’de 

Exatlon Türkiye’nin dünya genelinde 58 milyon izleyicisi olduğu, spor ve realiteyi bir arada sunduğu bir program olduğu biliniyor. Türkiye’de ise yapımcılığını televizyoncu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği uyarlama, vatandaşlar tarafından büyük ilgi göreceği tahmin ediliyor. 

Türkiye’de ünlü YouTuber’ların yarışacağı açıklanan Exatlon Challenge’da, Orkun Işıtmak’ın sunuculuk yapacağı açıklandı Oğuzhan Uğur'un ise Exatlon Face-Off bölümünde yer alacağı açıklandı. Yarışmanın online dizi - film platformu Netflix'te ekrana geleceğine vurgu yapıldı. Exatlon Challenge Türkiye’nin 3 Temmuz 2020 tarihinde Netflix'te yayınlanacağı belirlendi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yarışmada Kimler Yarışacak?

Yüksek fizik performansının yanı sıra konsantrasyon gerektirdiği vurgulanan Exatlon yarışmasında yarışmacıların iki takıma ayrılacağı belirlendi. İki takımın haftalarca özel kamplarda yaşayacağı, hem gruplarının galibiyeti için hem de bireysel şampiyonluk kazanmak amacıyla parkurlarda yarışacağı vurgulandı.

Exatlon Türkiye yarışma kadrosunda yer alan isimler ise şöyle:

Doğan Kabak, Buse Plan, Barış Erdoğan, Burce Yağmur Karabal, Uras Benlioğlu, Aleyna Şen, Dilan Ay, Buğra Kazancı, Gözde Demiral, Hayrettin, Mendebur Lemur, Öykü Berkan, Furkan Kaya, Elanur Pat, Furkan Yaman, Dilara Aydın ve Oğuzhan Uğur.