Magazin
Giriş Tarihi : 02-04-2019 10:47   Güncelleme : 02-04-2019 11:06

Acun'un Yeni Gözdesi Şeyma Subaşı'na Savaş Açtı

Televizyon dünyasının dev ismi Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi olduğu iddia edilen Itır Esen, Şeyma Subaşı'na sosyal medyadan savaş açtı.

Acun'un Yeni Gözdesi Şeyma Subaşı'na Savaş Açtı

Şeyma Subaşı'ndan ayrıldıktan sonra Itır Esen ile aşk yaşadığı iddia edilen Acun Ilıcalı'nın eski ve yeni hayat ortakları kavgaya tutuştu. Hem Itır Esen hem de Şeyma Subaşı, sosyal medya üzerinden birbirlerine laf vurmaya başladılar.

Acun Ilıcalı ile 2018 yılının sonlarına doğru tek celsede boşanan ve aldığı nafaka ile Türkiye gündemini günlerce meşgul eden Şeyma Subaşı, eski eşinin yeni sevgilisiyle sosyal medyada kozlarını paylaşır oldu. Yurt dışında yeni bir isme aşık olduğu iddia edilmesine rağmen, Acun'a olan ilgisini de hala saklamayan Şeyma Subaşı, Itır Esen'e savaş açtı. Bu savaşta kendini savunmak isteyen Itır Esen'de karşılık vermekten geri kalmadı.
Her iki kadınında Acun Ilıcalı için Instagram hesaplarından birbirlerine gönderme yaptığı takipleri tarafından dikkatle izlenirken, olaylar dikkat çekici bir hal almaya başladı.
Son olarak Şeyma Subaşı'nın Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarda elinde sürekli kitap olmasına Itır Esen tepki gösterdi. Genç güzel, ''Kitaplar aksesuar değildir'' cümlesiyke kendi ınstagram hesabından isim vermeden göndermede bulundu. Bu göndermenin Şeyma Subaşı'na olduğu iddia edildi.

Bu gelişmelere Acun Ilıcalı'nın ne yanıt vereceği ve tarafların ilerleyen günlerde nasıl bir tavır takınacağı merak konusu.