Magazin
Giriş Tarihi : 01-06-2020 14:54   Güncelleme : 01-06-2020 18:57

Acun Ilıcalı Survivorda yarışmacı kovdu

TV 8’de yayınlanan Survivor 2020’nin ekranlara gelecek bölümünün fragmanında şaşkınlık yaratan anlar yaşandı. Yarışmacıların tartışması sonrası Acun Ilıcalı’nın uyarılarına gülerek karşılık veren Yunus Emre, yarışmadan kovuldu.

Acun Ilıcalı Survivorda yarışmacı kovdu

Acun Ilıcalı’nın yapımcısı ve sunucusu olduğu Survivor 2020’de ilginç sahneler yaşandı. Ekranlara gelecek bölümün fragmanında kavga eden yarışmacıları uyaran Acun Ilıcalı’nın, Yunus Emre’yi oyuncan diskalifiye ettiği görüldü. Survivor 2020’nin 94. Bölüm fragmanında gergin anlar yaşandığı gözlendi. 

Yunus Emre ve Berkan’ın tartışması sırasında Ilıcalı, halinden ve tavrından rahatsız olduğu yarışmacıyı sert bir şekilde uyardı.

Gülerek karşılık vermesi Acun Ilıcalı’yı kızdırdı
Survivor’da bu akşam yayınlanacak yeni bölümde, lüks villa ve mesaj ödülünü kazanmak isteyen yarışmacıların fragmanda kıyasıya mücadele ettiği anlar, heyecanı doruklara çıkardı.

Gergin üslubu sebebiyle pek çok kez uyarılan Yunus Emre, Berkan'la tartışırken "Senin gibi efendileri ben iki parmağımda cebimden çıkarıyorum" ifadelerini kullandı. Televizyonda sarf edilmemesi gereken kelimeler kullanan Yunus Emre’ye tepki gösteren Ilıcalı, "Yunus Emre dikkatlice beni dinle. Sen kötü kelimeler kullanıyorsun. Kötü kelime kullanamazsın. Bunu anlamıyor musun sen?" diyerek yarışmacıyı uyardı. Yapılan uyarının ardından Yunus Emre'nin gülmesi Acun Ilıcalı’yı bir hatli kızdırdı. Ilıcalı, "Hiç anlamış gibi değilsin. Anlattığımızdan da bir şey anlamıyorsun" diyerek Yunus Emre'yi oyundan diskalifiye etti.