Televizyon
Giriş Tarihi : 09-07-2020 00:54   Güncelleme : 09-07-2020 01:12

8 Temmuz Survivor 130. bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2020'de eleme adayı kim oldu?

8 Temmuz Survivor 2020 Eleme Adayı Elif mi elendi?

8 Temmuz Survivor 130. bölüm dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 2020'de eleme adayı kim oldu?

Haberkolay.net - 8 Temmuz Survivor 130. bölümde dokunulmazlık oyunu oynandı. 5 yarışmacının katıldığı dokunulmaklık oyununda son 2 ye kalan isim dokunumazlık için yarıştı ve birinci olan yarışmacı bir kişiyi eleme adayı olarak belirledi. Bugünde dokunukmazlık oyunu oynanacak ve kazanan yarışmacı 2. eleme adayını seçecek. Ayrıntılar haberimizde 

8 Temmuz Survivor 2020 Eleme Adayı Belli Oldu

Survivor 2020'nin 8 Temmuz tarihindeki bölümünde dokunulmazlık oyununu kazanan Cemal Can eleme adayını açıkladı. Son olarak adaya veda eden isim Sercan Yıldırım olmuştu. Bu hafta eleme adayı olarak 2 isim SMS'e oylaması yapışacak. Heyecan dolu bekleyiş sonrası Cemal Can, eleme adayı olarak Elif'in ismini verdi.

8 Temmuz Survivor 2020 Dokunulmazlık oyununun Kazananı Belli Oldu

Survivor 2020 Haftaya final yapacak ve mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Sercan Yıldırım’ın elenmesi sonrası kalan 5 yarışmacı ismin mücadele ettiği yarışmada heyecan ve gerilim her oyunda giderek artıyor. Yarışmanın 8 Temmuz Çarşamba akşamı yayınlanan bölümünde eleme adayını belirlemek üzere dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıran kırana mücadelenin yaşandığı oyunda Cemal Can ve Berkan yarı finalde karşı karşıya geldi. Berkan’ı eleyen Cemal Can finalde Barış ile karşılaştı. Barış, oyun sırasında bileğinden sakatlanınca oyundan çekilmek zorunda kaldı. Böylece Survivor'da bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı Cemal Can oldu.

SURVIVOR 2020 GÜN GÜN FİNAL PROGRAMI

  • 7 Temmuz Salı: Sezonun Son ödül oyunu ve eleme konseyi
  • 8 Temmuz Çarşamba: Dokunulmazlık oyunu
  • 9 Temmuz Perşembe: Dokunulmazlık oyunu ve eleme. Bu eleme ile son dört yarışmacı kalacak.
  • 10 Temmuz Cuma ve 11 Temmuz Cuma: Canlı yayında iki oyun oynanacak. Akşamında iki konsey canlı olarak yayınlanacak. Cumartesi akşamı yapılacak eleme ile üç kişi kalacak.
  • 12 Temmuz Pazar: Son üç yarışmacı ile Yüzleşme Konseyi yapılacak. Canlı yayında yapılacak oylama ile finale kalan iki isim belli olacak.
  • 13 Temmuz Pazartesi: İki finalist İstanbul'a gelecek.
  • 13 Temmuz Pazartesi ve 14 Temmuz Salı: İki gün sürecek Büyük final yapılacak.
  • 14 Temmuz Salı günü Survivor 2020 şampiyonu canlı yayında belli olacak.