Televizyon
Giriş Tarihi : 30-06-2020 22:01   Güncelleme : 01-07-2020 00:22

30 Haziran Survivor oy sıralaması sms listesine göre Berkan Karabulut elendi mi? acunn.com Survivor 2020 sms birincisi kim oldu?

30 Haziran Survivor oy sıralaması sms listesine göre Berkan Karabulut elendi mi? acunn.com Survivor 2020 sms birincisi kim oldu?

Haberkolay.net - 30 Haziran Survivor oy sıralaması sms listesine göre Berkan Karabulut elendi mi? acunn.com Survivor 2020 sms birincisi kim oldu? İlk bireysel dokunulmazlığı kazanan Sercan eleme adaylarının belirlendiği konseyde ilk eleme adayı olarak Berkan’nı söyledi. Survivor’da Berkan elendi mi? 30 Haziran Salı kırmızı takım ve mavi takım SMS sıralaması Acunn.com videosu izlendikten sonra netlik kazanıyor. Acunn.com video izle, Survivor sms sıralaması detayları haberimizde. İşte detaylar...

Adaya veda eden isim hakkında araştırmalar sürüyor. Kimsenin beklemediği isimler eleme adayları oldu. Sercan'ın Nisa'yı aday etmesinden sonra olaylar daha da kızıştı. Sercan, üç dokunulmazlık oyununu kazanarak mavi takımdan Nisa, Berkan ve Barış'ı eleme adayı yapmıştı. 27 Haziran Cumartesi oynanan bireysel dokunulmazlığın ilk oyununda en iyi sıralama performansını yapan Berkan direk olarak yarı finale yükseldi. Rakiplerini bir bir eleyen Sercan Yıldırım ve Berkan final oyununda karşı karşıya gelmişti. Final oyununun kazananı Sercan oldu ve ilk eleme adayının ismini söyleme hakkını kazandı.

SURVİVOR 2020 ELENEN İSİM BELLİ OLDI

Survivor 2020 20. hafta ilk bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan Yıldırım konseyde birinci eleme adayı olarak Berkan’ın ismini verdi. İsminin söylenmesini beklemeyen Berkan, Sercan’a sitem etti ve dokunulmazlığı kazandığı takdirde Sercan’ın ismini potaya sokacağını söyledi. Ancak işler istediği gibi gitmedi. 2. dokunulmazlık oyununda da final oyununda karşılaşan ikili arasında kazanan isim yine Sercan oldu. Bu hafta bireysel dokunulmazlık oyunlarına damgasını vuran Sercan Yıldırım tüm dokunulmazlıkları kazanarak bu hafta elenecek ismi tek başına belirleme hakkına sahip oldu ve 3 eleme adayının ismini de Sercan söyledi. Berkan’ın halk oylamasında en az oyu alıp almayacağı ve adaya veda edip etmeyeceği bu akşam eleme konseyinde belli oldu ve elenen isim NİSA oldu.

30 HAZİRAN ELEME ADAYLARI

  • 1) Berkan
  • 2) Nisa Elendi
  • 3) Barış

30 HAZİRAN SURVİVOR 2020 Acunn.com MAVİ TAKIM SMS SIRALAMASI

Elenen ismin açıklanmasının ardından buradan paylaşılacaktır.

  • 1)
  • 2)