Televizyon
Giriş Tarihi : 23-06-2020 22:53   Güncelleme : 24-06-2020 00:00

23 Haziran 2020 Acunn.com Kolye Görev Oyunu Oylama nasıl yapılır?

23 Haziran 2020 Acunn.com Kolye Görev Oyunu Oylama nasıl yapılır?

Acunn.com Kolye Görev Oyunu Oylama nasıl yapılır? 23 Haziran 2020. Survivor haftalık görev oyunu En güzel kolye hangisi? Bu haftanın görevi ise kolye yapmak. Ada’da ki yarışmacılar ellerindeki malzemeler ile en güzel kolayeyi yapıp tatlı ödülünü kazanmaya çalışacaklar. Kolye’ler tamamlandıktan sonra sayfamızda paylaşacağız. Ardından acunn.com’da yapılacak oylama ile Survivor haftalık görev oyununu kazanan ekip belli olacak.

23 Haziran 2020. Survivor haftalık görev oyunu En güzel kolye hangisi? Acunn.com Kolye Görev Oyunu Oylama nasıl yapılır? Bu haftanın görevi ise kolye yapmak. Ada’da ki yarışmacılar ellerindeki malzemeler ile en güzel kolayeyi yapıp tatlı ödülünü kazanmaya çalışacaklar. Kolye’ler tamamlandıktan sonra sayfamızda paylaşacağız. Ardından acunn.com’da yapılacak oylama ile Survivor haftalık görev oyununu kazanan ekip belli olacak.

Acunn.com Kolye Görev Oyunu Oylama nasıl yapılır? 23 Haziran 2020. Survivor haftalık görev oyunu En güzel kolye hangisi? Bu haftanın görevi ise kolye yapmak.Kolye’ler tamamlandıktan sonra sayfamızda paylaşacağız. Ardından acunn.com’da yapılacak oylama ile Survivor haftalık görev oyununu kazanan ekip belli olacak. Ada’da ki yarışmacılar ellerindeki malzemeler ile en güzel kolayeyi yapıp tatlı ödülünü kazanmaya çalışacaklar.