Kategorilenmemiş
Giriş Tarihi : 12-10-2019 10:49   Güncelleme : 12-10-2019 10:49

11 EKİM 2019 REYTİNG SONUÇLARINDA HANGİ DİZİ BİRİNCİ OLDU?

Ekranlarda boy gösteren dizi ve programların başarısını gözler önüne seren reyting sonuçları açıklandı. Pazar gecesinin reytingleri yine şaşırtmadı.

11 EKİM 2019 REYTİNG SONUÇLARINDA HANGİ DİZİ BİRİNCİ OLDU?

Cuma akşamları televizyon kanalları arasında devam eden kıyasıya rekabette kimin birinci olduğu izleyenler tarafından da büyük bir merak konusu halini aldı. Yayınlanan dizi ve programların hayranları, izledikleri dizilerin birinci olması için ekran başından bir an olsun ayrılmıyor. AB ve Total olarak iki farklı reyting kategorisinde rekabet eden dizi ve programların 11 Ekim akşamı yayınlanan bölümlerinin birincileri bugün açıklandı. Cuma günü Fox Tv’de Her Yerde Sen, Atv’de Hercai, Kanal D’de Arka Sokaklar, Show Tv’de Güldür Güldür Show, Tv8’de İstanbul Kırmızısı, Trt 1'de Türkiye Arnavutluk milli maçı ekrana geliyor. 

11 Ekim tarihine ait yayınlanan reyting sonuçlarında Total ve AB kategorisinde birinciliği Trt 1'de Türkiye Arnavutluk milli maçı karşıladı. Geçtiğimiz cuma akşamı yayınlanan reyting sonuçlarına göre AB  kategorisinde birinciliği Fox Ana Haber programı kazanmıştı. Total kategorisinde ise Trt 1'de Türkiye Arnavutluk milli maçı birinci oldu. Reyting sonuçlarına göre ilk 10’a giren dizi ve programlar ise şu şekilde;

 

AB REYTİNG SONUÇLARI:

 

 

 

 

 

 

 

 

TOTAL REYTİNG SONUÇLARI: