Zalim İstanbul dizisi 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı
Advert
kayseri escort

Zalim İstanbul dizisi 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal D'nin sevilen dizisi Zalim İstanbul'un yayınlanan son bölümünde neler oldu Zalim İstanbul 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Zalim İstanbul dizisi 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Zalim İstanbul dizisi son bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kanal D ekranının sevilen dizisi Zalim İstanbul'da Agah, Şeniz hakkındaki gerçekleri öğrenince Şeniz'i köşkten kovdu. Damla annesinin bütün bunları hak edecek ne yaptığını sorgularken suçlu olarak Nedim'i gördü. Agah ve Nedim arasında daha içten ilişkiler yürütülürken Şeniz kaybettiklerini geri alabilmek için Nedim'e savaş açtı. 

Kanal D'nin çok kısa sürede geniş izleyici kitlesine ulaşan dizisi Zalim İstanbul 27. bölümüyle ekranlara geldi. Yayınlanan her bölümüyle ayrı bir heyecan yaratan dizinin son bölümüne Şeniz’in köşkten kovulması damga vurdu. 

Zalim İstanbul 27. Bölümde Neler Oldu?

Agah’a açılan kapılar Şeniz için sonun başlangıcı olur. Şeniz köşkten kapı dışarı edildiğinde dahi, Agah’ın öfkesi dinmek bilmez. Damla annesi için anlatılanlara inanmak istemez ve babasını da karşısına alarak annesinin peşinden gider. Agâh bundan sonra köşkte kendi adaletini sağlayacaktır.

Cenk, olanların şokunu üstünden atamamışken babasını karşısında bulur. Agah’ın, Cemre ile yaptığı konuşma ise üçünü de sarsacaktır. Şeniz hatalarının bedelini öderken çaresizlik onu son noktasına taşıyacaktır.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zalim İstanbul Dizisi Konusu

Antakya’dan, İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul’da; üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.

Zalim İstanbul Zalim İstanbul dizisi Zalim İstanbul dizisi 27. bölüm Zalim İstanbul dizisi 28. bölüm fragmanı Zalim İstanbul 27. Bölümde Neler Oldu? Nedim Cemre Ceren Cenk Agah Şeniz Seher
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator