YÜZME HAVUZLARI 7 GÜN HİZMET VERİYOR
kayseri escort

YÜZME HAVUZLARI 7 GÜN HİZMET VERİYOR

Tınaztepe ve Danişmentgazi yüzme havuzları 7 gün hizmet veriyor

YÜZME HAVUZLARI 7 GÜN HİZMET VERİYOR

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Tınaztepe ve Danışmentgazi Sosyal ve Spor tesisleri içerisinde yer alan yüzme havuzların haftanın 7 günü hizmet verdiğini söyledi.

25 metre uzunluğunda 12.5 metre genişliğinde yüzme havuzlarına özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiğini belirten  Mustafa Palancıoğlu “Tınaztepe ile Danışmentgazi Sosyal ve Spor Tesisimiz içerisinde havuzlar bulunmaktadır. Bu havuz bölge halkının hizmetine sunulmuş olup yoğun ilgi görmektedir. Havuzlarımız her yaş gurubuna hitap etmekte olup, yaş gruplarına göre belirli saatlerde bu gruplara hizmet vermektedir. Havuzlar bayan ve erkeklere ayrı günlerde  ve  saatlerde hizmet sunulmaktadır. Isıtmalı olan havuz bir bakıma sıcak su havuzu olarak ta hizmet vermektedir” dedi.

Yüzme öğretici ile bölge halkına hizmet veren havuzlara bu sıcak günlerde yoğun ilgi gösterildiğini ifade eden Başkan Mustafa Palancıoğlu, bayanlar için haftanın belirli günlerinde yine bayan yüzme eğiticileri eşliğinde hizmet verildiğini kaydetti.

.

kayseri yüzme havuzu tınaztepe danişmentgazi spor tesisleri Mustafa Palancıoğlu Melikgazi Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator