Yaşlı Kadın Neden Öldürüldü?
kayseri escort

Yaşlı Kadın Neden Öldürüldü?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında canlı yayında yaşananlar gündeme bomba gibi oturdu! ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 9 Ekim 2019 tarihinde yaşanan olay büyük merak uyandırdı.

Yaşlı Kadın Neden Öldürüldü?

ATV ekranlarında gündüz kuşağı programları arasında çok izlenen ve takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı korkunç bir cinayeti gün yüzüne çıkardı. Nazlı Dere ismindeki 67 yaşındaki yaşlı kadın boğazı kesilerek öldürüldü. Vahşi cinayetin ardından araştırma yapan polis ekipleri şüpheli yada şüphelileri aramak için tahkikat yürütüldüğü bilgisi paylaşıldı. Müge Anlı'nın programında, canlı yayınına katılan ailenin verdiği bilgiler ise izleyenlerim kanını dondurdu.

İstanbul'un Esenyurt ilçesinde 67 yaşındaki Nazlı Dere evinde boğazı kesilmiş şekilde ölü bulundu. Zavallı kadının cesedi ise hastaneden eve gelen eşi ve engelli oğlu tarafından bulundu. Nazlı Dere'nin komşularının anlattıklarına göre, olay günü saat 2 civarında bir gürültü olduğunu, apar topar dışarı çıkarak sesin geldiği eve baktıklarını ve boğazı kesilmiş kadını bulduklarını söyledi. Komşuları Nazlı Dere'nin eşinin cesedin başında ağladığını ve çok zor dışarı çıkardıklarını aktardı.

Bir başka komşu ise balkonda otururken "Annem öldü" şeklinde bir ses duyduklarını ve ardından yaşlı kadının boğazı kesilerek kanlar içinde yerde yattığını gördüğünü belirtti. Ayrıca komşuları evin dış kapısının açık olduğunu söyledi. Talihsiz kadının elinde olan küçük çantanın ise yerde olduğunu aktardı. Dere ailesinin yaklaşık olarak bir sene önce Esenyurt'ta Hurriyet mahallesine taşındığını öğrenildi. Mahalle sakinleri ve komşularının 5 kişilik ailenin evinde kavga gürültünün hiç eksik olmadığını dile getirdi. Ayrıca komşular sık sık evden gelen gürültülü kavgalardan kaynaklı polisin sürekli eve geldiğini de aktardı.

Vahşi bir şekilde öldürülen yaşlı kadının cenazesi ise Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Eşi ve 2 oğlu emniyetteki ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Canlı yayına katılan eşi ise  ev almak için bankadan para çektiğini eşine de sık sık kapıyı kimseye açmaması için uyardığını belirtti. Aynı zamanda evde bir miktar altın da olduğunu söyledi. Bankadan çekilen paranın ve altınların nerede olduğunu bilmediğini söyledi.

Yapılan araştırmaların ardından görgü tanıkların ifadesine göre ise olay günü evden kapşonlu bir kişinin hızlıca uzaklaştığı üzerinde duruldu. Yapılan bu açıklamalardan sonra bu cinayeti işleyen kişinin evde bulunan paradan ve altından haberi olan bir şahıs  olabileceği yönünde oldu. 67 yaşındaki kadını kimin öldürdüğü merak konusu oldu. Bankadan çekilen paranın ve evdeki altınlara ne olduğu ise hala gizemini koruduğu belirtildi. Yaşlı kadının kapıyı tanıdık birine açtığı üzerinde duruldu. İddialara göre ise canice işlenen bu cinayetin sebebinın hırsızlık olduğu belirtildi. Polis ise güvenlik kameralarının incelemede olduğunu ve olay ile ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı. Kaçan kapşonlu kişinin ise izine ulaşmaya çalıştıkları belirtildi.

son dakika sondakika Nazlı Dere Müge Anlı ATV Cinayet para ve altın hırsızlık Adli Tıp Kurumu 67 yaşındaki kadın canice öldürüldü Kapşonlu katil
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator