Yasak Elmanın Dündar’ı Erdem Kaynarca kimdir

Yasak Elmanın Dündar’ı Erdem Kaynarca kimdir

Yasak elma Dündar kim? Yasak Elma yeni oyuncu kim? Yasak Elma Dündar’ın gerçek ismi? Erdem Kaynarca kim? Erdem Kaynarca kaç yaşında? Erdem Kaynarca’nın sevgilisi var mı? Erdem Kaynarca hakkında merak edilen her şey haberimizin detayında…

Yasak Elmanın Dündar’ı Erdem Kaynarca kimdir

Pazartesi akşamlarının en çok sevilen ve FOX TV ekranların da yayınlanan Yasak Elma’nın 27. Bölümün de oyuncu kadrosuna Dündar isminde yeni oyuncu katılıyor. Zeynep ile Alihan’ın ilişkisi 26. Bölümde bitmişti. Yeni oyuncu Dündar ile Zeynep arasında bir aşk mı olacak? Peki Yasak Elma yeni oyuncusu Erdem Kaynarca kim?

 

Erdem Kaynarca kimdir

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Erdem Kaynarca, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra ikinci üniversite eğitimi için Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümüne yerleşmiştir.

Genç oyuncu tiyatro ve reklam filmleri ile tanınmıştır. İlk oyunculuk hayatına da Show TV ekranlarında yayınlanan Kalp Atışı isimli dizide Mehmet karakteriyle başlamıştır. Modern dansla uğraşan yakışıklı oyuncu, 2016 yılında Emanet isimli bir filmde rol almıştır.

Erdem Kaynar’ca son günlerde Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosuna katılacağı haberleriyle gündemdedir. Yasak Elma dizisinde Dündar karakterini canlandıracaktır. 17 Aralık Pazartesi günü yayınlanacak olan 27. Bölüm de diziye katılacak.

Erdem Kaynarca;

Adı: Erdem Kaynarca

Doğum Yeri: İstanbul

Doğum Tarihi: 1992

Boyu: 182 cm.

Kilosu: 7 kg.

Medeni Durumu: Bekar

Sevgilisi: Bilinmiyor

Hobileri: Kitap okumak, film izlemek ve yabancı dizi izlemek

Erdem Kaynarca’nın rol aldığı tiyatrolar

-Arzu Tramvayı,

-En Kötü İş,

-Luna Park Oyunları,

-Bahar Noktası,

-Trendeki Yabancı,

-Gövde Gösterisi,

-Performansçı,

-Kadınlar Devleti,

-Romeo & Juliet,

-Merhaba,

-Martı.
 

yasak elma dündar kim yasak elma yeni oyuncu kim yasak elma dündarın gerçek ismi ne erdem kaynarca kim erdem kaynarca kaç yaşında? erdem kaynarcanın sevgilisi kim?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500