Yapay Zekâlı Cinsel İlişki Robotları: Yapay Zekâ Her Yerde

Yapay Zekâlı Cinsel İlişki Robotları: Yapay Zekâ Her Yerde

Yapay zeka ve yapay zeka ile üretilen seks robotları hakkında merak edilen her şey seks robotlarının satış fiyatları ile ilgili tüm detaylar haberde...

Yapay Zekâlı Cinsel İlişki Robotları: Yapay Zekâ Her Yerde

Yapay Zekâlı Cinsel İlişki Robotları: Yapay Zekâ Her Yerde

Çin teknolojinin iplerini elinde tutan ve teknolojiye hayatın her alanına yaymaya çalışan bir ülke.

Çinli teknoloji uzmanları seks robotları ile teknolojiyi farklı bir boyuta taşıma adımları attılar.

Seks robotlarının üretim amacı engelli yaşlı ya da mahrem ilişki kurmakta zorlanan sorunlu bireylere hayat arkadaşı olarak yardımcı olabileceği iddiası. 2016 yılı sonunda piyasaya sürülen seks robotları inanılmaz bir ilgi görüyor. Kullanıcının sorularına kısa cevaplar verebilecek bir yapay zekâ ile donatılmış olan bu seks robotları sorulan sorulara uygun kelimeleri bularak kullanıcıyı konuşma konusunda azami miktarda mutlu edebiliyor. Seks robotlarının hareketli gözleri Kolları ve bunun gibi birçok özelliği mevcut. Al destekli olan model ise seks robotları arasında en çok dikkat çeken oldu. Tüketicilerin yapay zekâlı bu seks oyuncaklarına ilgisi oldukça yoğun.

Seks robotlarının fiyatları ne kadar?

Fiyatları 7 ile 35000 aralığında değişen seks robotlarının yüzde sekseni ABD'ye satılıyor.

Ulaşılabilir fiyatlarla seks robotlarının piyasaya sürülmesi aynı zamanda yapay zekâ ile donatılır insana benzeyen bir yapının taklidini oluşturması avantaj ve dezavantajları ile beraber hayatımıza girmiş bulunmakta. Doğal olandan uzaklaşmak bir süre sonra önüne geçilmeyecek deformeler oluşturacağından özellikle cinsel hayatı bu şekilde ya paylaştırmak ne kadar doğru sorusunun cevabını uzmanlara sormak gerekli. Yapay zekânın hayatımızda bu kadar yer edinmesi doğru bir tutum olabilir mi? Özellikle kadın ve erkek türünün paylaştığı cinsel birliktelik ve cinsel ilişki eylemi bir robotla yapıldığında insanların da duygularını ve hislerini kaybetmesi riski ile karşı karşıya kalınabilir. Gittikçe globalleşen büyüyen ve teknoloji ile gelişen dünyada insanın laneti kendi yarattığı robotlarla yalnızlaşmak mı olacak? Elbette bütün bu soruların doğru cevaplarını bulabilmek için kullanıcılarla bir anket çalışması yapmak ve hissin kaynağına inmek gerekli.

yapay zeka yapay zekalı seks robotu seks robotlarının satış fiyatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500