Victoria Secret Defilesi Neden İptal Edildi
Advert
kayseri escort

Victoria Secret Defilesi Neden İptal Edildi

Her sene rutin olarak gerçekleştirilen Victoria Secret defilesi bu yıl serüvevine ara verdi.

Victoria Secret Defilesi Neden İptal Edildi

Amerikalı iç çamaşır markası Victoria Secret, her yıl yaptığı defilesine bu sene ara verdi. Dünyanın en güzel mankenlerinden oluşan ikonik meleklerin piste çıkmama sebebi, özellikle hayranları tarafından merak konusu oldu.

Victoria Secret, 1995 yılında ikonik podyum gösterilerini başlattığından beri defile dünyasına hükmetti. Ancak son yıllarda manken çeşitliliğini genişletmesi gerektiği sebebiyle birçok eleştiriye maruz kaldı. Marka, yakın zamanda kadrosuna büyük beden ve transseksüel modeller dâhil etmesine rağmen hala eleştirilmeye devam ediyor. Gerçekçi olmayan güzelliklerin bir göstergesi olduğu yönünde büyük eleştiriler aldıktan sonra defilelere mola verileceği söylentileri ortaya çıktı.

Haberi ilk duyuran 2011’den bu yana yedi kez gösteriye çıkan defile meleği Shanina Shaik olmuştu. Marka yetkililerinden de gelen haberlere göre, her yıl yılbaşından önce düzenlenen gösteri, 2019 yılı için düzenlenmeyecek.

Markanın ana şirketi L Brands’ın genel müdürü Leslie Wexner, artık televizyon gösterileri düzenlemeyeceklerini doğruladı. Basın açıklamasında ‘‘Ticaret, pazarlama ve marka konumlandırmadan emlak portföyümüze, dijital iş ve maliyet yapımıza, kelimenin tam anlamıyla işimizin her yönüne yeni bir bakış geliştiriyoruz. Gelişmek ve büyümek için değişmek zorundayız. Bu düşünceyle, geleneksel Victoria Secret moda gösterisini yeniden düşünmeye karar verdik. İlerlemek için televizyonun artık doğru bir seçenek olduğuna inanmıyoruz.’’ dedi.

Esas sebep olarak ise gösterinin küresel çağa ayak uyduracak şekilde yeniden uyarlanacağı, bunun için de yoğun çalışmalar gerektiği söylendi. Şirket, gelecek yıllarda daha dinamik ve heyecan verici bir etkinlik planıyla moda dünyasına dönecek.

 

son dakika sondakika haberler victoria secret iç çamaşırı L Brands Shanina Shaik victoria secret defilesi bu yıl yapılmayacak 2019
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator