Vali'den Okul Müdürlerine Uyarı
Advert
kayseri escort

Vali'den Okul Müdürlerine Uyarı

Vali Şehmus Günaydın, 2018-2019 Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısında okul müdürlerine seslendi. Vali Günaydın, ''Çalışmalarınızı adalet içerisinde yapın'' dedi.

Vali'den Okul Müdürlerine Uyarı

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, 2018 2019 eğitim ve öğretim yılını değerlendirmek için İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Merkez İlçelerde bulunan okulların müdürleriyle biraraya geldi.  

Vali Günaydın'nın düzenlediği Eğitim ve Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı Gültepe Kültür Merkezi'nde yapıldı. Toplantıda, Talas Kaymakamı Zekeriya Güney, Melikgazi Kaymakamı Erkaya Yırık, İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci, Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Kaya, Kocasinan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Öztürk ve Melikgazi, Kocasinan ve Talas İlçesi'nde bulunan okulların müdürleri hazır bulundu.

''Bizim burada var olma nedenimiz vatandaşımıza her alanda hizmetin en iyisini vermek" diyen Vali Günaydın, adaletli olunmasını istedi. Günaydın, öğrencilere daha iyi hizmet verebilmek için okullarınızdaki tadilatların bir an önce tamamlanarak, yeni eğitim ve öğretim yılına eksiksiz girilmesi gerektiğine de dikkat çekti. 

Vali Şehmus Günaydın, toplantıda ayrıca obezite konusunda da önlem alınması ve bu hususa dikkat edilmesi gerektiğini söyleyerek, "Toplum olarak obeziteye doğru gidiyoruz. Çocuklarımız maalesef obezite konusunda çok ciddi bir tehlike ile karşı karşıya. Bu konuda kantinlerimizi iyi denetleyelim. Özellikle kantinlerimizde çocuklarımızın sağlığını olumsuz etkiyecek satışlardan kaçınalım" dedi.

Haber:  Başak Eğri

Kayseri Şehmus Günaydın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator