Ünlü oyuncu Dilay Çetinçay’ın ölüm nedeni şok etti

Ünlü oyuncu Dilay Çetinçay’ın ölüm nedeni şok etti

Ekranların bebek yüzlü oyuncusu olarak bilinen oyuncu Dilay Çetinçay’ın ölüm nedeni belli oldu.

Ünlü oyuncu Dilay Çetinçay’ın ölüm nedeni şok etti

Basit bir kist operasyonuna giren güzel oyuncu gittiği klinikte yapılan operasyonun sonrasında hayatını kaybetmişti. Daha sonra klinik ve doktor ile ilgili soruşturma başlatılmasının ardından oyuncunun sır ölüm perdesi de aralanmış oldu.


Koç Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü bitiren 28 yaşındaki Dilay Çetinçay, Türkiye’nin meşhur bir şirketinde ürün geliştirme bünyesinde çalışmaya başlamıştı. Kısa zamanda dizi filmlerde de aranan yüz olmaya başladı. Genç kız, kadın hastalıklarıyla alakalı rahatsızlığını çözmek maksadıyla internet aracılığı ile bulduğu Dr. A.K.’nın sahibi ve yöneticisi olduğu kliniğe başvurdu. Ameliyat bitince Çetinçay fenalaştı.

Bu sırada klinikte yeterli müdahale yapılma ihtimali olmaması üstüne Çetinçay, apar topar kliniğin karşısında bulunan bir hastaneye kaldırıldı. Burada yapılan bütün müdahalelere karşın genç kız kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. Klinik sahibi Yardımcı Doçent Doktor A.K., ifadesi alınarak serbest bırakıldı. Dilay Çetinçay’ın sosyal medyada bulunan hesaplarında arkadaşları, “Basit bir kist alma ameliyatı ölümle neticelendi bu işin sonuna kadar gidilmesi lazım” biçiminde yorumlar yaparken Çetinçay’ın babası Emekli Emniyet Havacılık Daire Başkanı Mustafa Çetinçay ise,

“Kızım basit bir kist ameliyatı olmak için Bakırköy’de bir kliniğe gitmiş. Operasyondan sonra odaya aldıklarında şoka girmiş ve bir saat klinikte kendine getirmeye çalışmışlar. Etrafında bir sürü hastane var o kadar beklenmeden zamanında herhangi bir hastaneye kaldırılsa belki hayatta ve aramızda olacaktı” şeklinde konuştu. Acılı babanın başvurusu üstüne klinik ve doktor ile ilgili soruşturma açıldı.

Dilay Çetinçay Dilay Çetinçay’ın ölüm nedeni Ünlü oyuncunun ölüm nedeni belli oldu Bebek yüzlü oyuncunun ölüm nedeni
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500