ÜNLÜ FOTOĞRAFÇILAR KORAMAZ İÇİN GELDİ
Advert
kayseri escort

ÜNLÜ FOTOĞRAFÇILAR KORAMAZ İÇİN GELDİ

Fotoğraf Sanatçıları Coşkun Aral ve İzzet Keribar Başkan Büyükkılıç’ı ziyaret ettiler

ÜNLÜ FOTOĞRAFÇILAR KORAMAZ İÇİN GELDİ

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri’nin değerlerini dünyaya tanıtmak için çalışmalarını sürdürüyor. Bu değerlerden birisi olan Koramaz Vadisi’nin tanıtılması için ülkemizin en iyi fotoğrafçıları Kayseri’de buluştu.

Koramaz Vadisi’nde çekim yapmak üzere ilimize gelen Fotoğraf Sanatçıları Coşkun Aral ve İzzet Keribar, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret ettiler. Büyükşehir Belediyesi’nin, Koramaz Vadisi’nin tanıtılması amacıyla Kayseri’ye davet ettiği alanında uzman 10 fotoğrafçıyla birlikte şehrimize gelen Coşkun Aral ve İzzet Keribar, Başkan Büyükkılıç ile bir süre görüştü.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, hafta sonu Koramaz Vadisi’nde çekim yapacak olan fotoğraf sanatçılarına ender güzelliklere sahip bu önemli değerle ilgili bilgi verdi. Başkan Memduh Büyükkılıç, hem doğal hem de kültürel zenginliklere sahip olan Koramaz Vadisi’nin eşsiz bir tarihi ve doğal yapıya sahip olduğunu ifade ederek, bu önemli değerin dünyaya tanıtılması için her türlü gayreti göstereceklerini söyledi. 

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Memduh Büyükkılıç Koramaz Vadisi Fotoğraf Fotoğrafçı Tarihi Doğa Coşkun Aral İzzet Keribar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bitcoin (btc) qr code generator